Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by panselin4 View Post
    Eu parca am ceva similar dar transparent la usile fata, dar nu si la cele spate
    De unde le ai achizitionat si cu cat?

    Eu am varianta PRESTIGE achizitionata in decemdrie 2015 si a venit din fabrica fara.Nici la usile din fata nici la cele din spate.

    De aici le-am achizitionat http://www.aliexpress.com/item/Car-D...437687678.html. Stainless Steel
    Last edited by SCORPION21; 22 February 2016, 22:17.

    Comment


    • Originally posted by bogdan_cj View Post
      O imbunatatire utila as zic eu, mai ales ca oglinda pare si heliomata
      http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=1031
      Au tenta..nu-s heliomate...
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • DA dar tu ai pe stalpi pusa banda :P

        Comment


        • Originally posted by FloNick View Post
          DA dar tu ai pe stalpi pusa banda :P
          Da

          Comment


          • Pai...legea compensatiei....Dacia iti da...cu o mana....si iti ia cu cealalta..

            Comment


            • Las ca sun mai misto astea puse de mine si sunt si Stainless Steel .Alea de uzina cred ca sunt autoculant.Am avut si eu la fostul 1.4 mpi LAUREAT.

              Comment


              • Alte jucării
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  da le-am vazut dar se potrivesc si la logan?acolo zice sandero

                  Comment


                  • Păi care are Sandero / Stepway II poate comanda, ce e 100% sigur e că în spate e mai mic(pragul ușă spate).
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Originally posted by SCORPION21 View Post
                      Las ca sun mai misto astea puse de mine si sunt si Stainless Steel .Alea de uzina cred ca sunt autoculant.Am avut si eu la fostul 1.4 mpi LAUREAT.
                      Asa-i. Alea de fabrica sunt folie de plastic. De ce nu ai luat din alea cu baterii? Luminau interesant ... zic eu.

                      By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

                      Originally posted by t0rquemada View Post
                      Pi care are Sandero / Stepway II poate comanda, ce e 100% sigur e c în spate e mai mic(pragul u spate).
                      Partea din spate este mai mica la sandero. Distanta dintre platicul din spre bancheta si cel din spre stalpul central este mai mica la sandero. Am in batatura si un logan si un sandero si am facut cateva masuratori.
                      Partea din fata este identica.
                      Pe de alta parte am mai scris eu in trecut ... vor aparea si praguri interioare pentru logan ... putintica rabdare.

                      By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                      Last edited by M.FLORIN; 22 February 2016, 23:10. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Sunt foarte frumoase dar foarte scumpe http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=959 si nu prea se merita.
                        Last edited by SCORPION21; 23 February 2016, 07:09.

                        Comment


                        • Stiu ca reperele astea exista si pe original - si cred ca sunt mai ieftine asa. Dar imi pare ca le-am vazut si la chinezi insa nu le gasesc acum .
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Eu am o intrebare avand in vedere ca urmeaza sa imi iau modelul nou de Logan dar astept programul rabla. Daca nu mai are indicator de temperatura cum stii cand sunt probleme? La modelul actual din 2009 dupa vreo 2 ani s-a stricat termostatul si nu se incalzea mai mult de 2 linii. Acum la modelele noi cum iti dai seama?

                            Comment


                            • Se aprinde un martor in bord.
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Dupa care mai poti merge o vreme...cam pana se aprinde ceva si sub capota

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google