Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by t0rquemada View Post
    Alte îmbunătățiri de la ruși
    Foarte frumos.In special pe usi.

    Comment


    • Deosebit!
      De ce oare numa altii pot si noi alegem doar kitsch-uri??

      Astea da, le-as pune si eu pe masina.

      Comment


      • In primul rand ei sunt "RUSI", noi suntem "rom...i", special am scris asa, ca sa se intelega cat de incompleti suntem in toate cele...de la educatie pana la reputatie. Sa nu se inteleaga ca sunt rusofil, asta este...intrati pe torrente la ei si o sa va dati seama de ce.....
        Daca este "home made"....respect din partea mea.
        Last edited by Oti; 17 September 2016, 21:17.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Totul e home-made și hand-made doar nu credeai că ai SS cu piele pe uși.

          SS= Sandero Stepway
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • De la "rusi vine ploaia....", ma asteptam la orice, noi inca suntem la etapa "cainilor cu covrigi in coada..."
            Felicitari pt tipul care a facut asa ceva, se vede ca-i tipicar..sa-i spuna cineva de schimbatorul de viteza....e loc de mai bine.
            As merge cu piele, peste tot...tunel, schimbator..pana in spate
            Last edited by Oti; 17 September 2016, 21:35.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Alte goodies
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Acu 2 ani am fost la Trieste, la o școală de vara, am stat în camera cu un rus care își desfășura activitatea în Finlanda. Omu avea un renault Logan și era foarte incantat de mașină și de raportul spatiu/pret. I-am zis ca am sandero și s-a bucurat.

                Comment


                • Si eu am fost in anturajul rusilor + basarabeni, oameni de toata isprava....o noapte am ascultat numai muzica buna, ne-am imbatat ca niste porci, si am invatat de la ei multe lucruri bune, asta tin minte, pacat ca acum sunt prin Italia. Daca veneau prin Rom, apelam sigur la ei pt prostioarele alea....
                  Last edited by Oti; 17 September 2016, 22:08.
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • grila tip fagure e interesanta si utila pentru ca astfel nu mai risiti sa-ti cada in instalatia de ventilatie odorizante, surubele, pixuri si alte minuni.
                    pe clio IV aeratoarele sunt prevazute cu astfel de grile.
                    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                    Comment


                    • O mica imbunatatire pentru picaturile care intra pe geam la stergerea parbrizului. Am folosit resturi de la un stergator model flat.


                      Last edited by Silica; 17 September 2016, 23:25.

                      Comment


                      • nu se vad pozele. incearca sa le incarci din nou.
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • Se deschid cu Google drive. Nu-mi place cum arata.

                          Comment


                          • Originally posted by Oti View Post
                            In primul rand ei sunt "RUSI", noi suntem "rom...i", special am scris asa, ca sa se intelega cat de incompleti suntem in toate cele...de la educatie pana la reputatie. Sa nu se inteleaga ca sunt rusofil, asta este...intrati pe torrente la ei si o sa va dati seama de ce.....
                            Daca este "home made"....respect din partea mea.
                            Originally posted by Oti View Post
                            De la "rusi vine ploaia....", ma asteptam la orice, noi inca suntem la etapa "cainilor cu covrigi in coada..."
                            Felicitari pt tipul care a facut asa ceva, se vede ca-i tipicar..sa-i spuna cineva de schimbatorul de viteza....e loc de mai bine.
                            As merge cu piele, peste tot...tunel, schimbator..pana in spate
                            Originally posted by Oti View Post
                            Si eu am fost in anturajul rusilor + basarabeni, oameni de toata isprava....o noapte am ascultat numai muzica buna, ne-am imbatat ca niste porci, si am invatat de la ei multe lucruri bune, asta tin minte, pacat ca acum sunt prin Italia. Daca veneau prin Rom, apelam sigur la ei pt prostioarele alea....
                            Nu cred ca toti facem parte din categoriile descrise de tine. Ne jignesti chiar asa pe toti? S-ar putea sa ai o mare surpriza si sa constati ca de fapt tu te invarti intr-un cerc de incompetenti si needucati. De fapt, abia in ultima postare am inteles ca esti competent in a bea ca porcul. Cu toate ca porcul nu bea peste masura ci doar atat cat trebuie, de animal, spirit de autoconservare.

                            Comment


                            • Originally posted by Silica View Post
                              O mica imbunatatire pentru picaturile care intra pe geam la stergerea parbrizului. Am folosit resturi de la un stergator model flat.


                              https://drive.google.com/file/d/0By-...ew?usp=sharing
                              Oribil! Pe bune.Ti-ai batut joc de design-ul masinii.
                              Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                              Comment


                              • Din pacate, asa e, arata nasol...
                                Decat sa pun chestiile alea, mai bine tin geamul sus cand spal parbrizul, o data la 200 de km...

                                Si la masini mai cu pretentii apare fenomenul, daca nici aia nu l-au optimizat, ce pretentii sa avem de la Dacia...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google