Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Există after tot la ruși
    Attached Files
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Protectie lovile pietricle radiator

      Salutare,

      Are cineva idee de vreo plasa,ceva de genul care sa nu mai permita ca pietricele sa loveasca radatorul mai ales iarna? Am vb la dealer si au zis sa vin cu ce vreau sa montez in spatele grilei si se rezolva.

      Trebuie sa fie si rezistenta,sa nu se gaureasca...

      Multumesc

      Comment


      • Am montat eu o astfel de plasa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by t0rquemada View Post
          Există after tot la ruși
          Arata foarte urat si nu stiu daca chiar protejeaza 100% de stopi. Pe mine personal nu ma deranjeaza atat de mult ca sare apa pe geamul lateral, iar cu el deschis nu am circulat niciodata.L-am deschis doar ca sa testez daca se ridica drept sau nu, dupa ce se plangeau mai multi pe aici ca lor li se ridica mai intai fata apoi spatele.

          Comment


          • O solutie ar fi folosirea paravanturilor, am vazut un Logan cu ele lipite pe exterior (stiu dezavantajul cu fortarea geamurilor).
            Povestea cu rusii a fost cand eram student si un pic dupa, cine stie ...stie ce inseamna (anii 90, trafic mic de frontiera), povesti studentesti adevarate, muzica buna, chitara, gagici....etc
            Acum vad numai elite in jurul meu, cred ca am ramas in urma....
            Last edited by Oti; 18 September 2016, 17:44.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Originally posted by MihaiiahiM View Post
              Am montat eu o astfel de plasa.
              Si este ok? poti pune foto si sa imi dai mai multe detalii?

              Multumesc

              Comment


              • Am mai vb despre asta. Maine fac niste poze si iti trimit. Plasa am luat-o de la www.alfaromtrans.ro si a costat undeva la 15 lei ( ajunge pentru doua masini)

                Sau cauta mai sus la postarile din iulie.

                Vezi postul 2257 si 2263
                Last edited by MihaiiahiM; 18 September 2016, 21:54. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                  Am mai vb despre asta. Maine fac niste poze si iti trimit. Plasa am luat-o de la www.alfaromtrans.ro si a costat undeva la 15 lei ( ajunge pentru doua masini)

                  Sau cauta mai sus la postarile din iulie.

                  Vezi postul 2257 si 2263
                  OK,

                  Mulțumesc mult

                  Comment


                  • Camera marsarier MediaNav Dacia Lodgy

                    Salutare,

                    Aveti idee daca aceeasi camera de marsarier se potriveste si la Lodgy care are MediaNav?


                    Multumesc

                    Comment


                    • Schimbare boxe

                      Am schimbat boxele de origine cu 2 kituri :
                      Kit difuzor 2 cai Focal Auditor R-165S2 165 mm 249
                      Kit difuzor 2 cai Focal Auditor R-130S2 130 mm care includ si tweetere pentru fiecare boxa!


                      Se aud mult mai bine si se simte si bassul destul de puternic.Am trecut de la -4 la +1
                      Attached Files
                      Last edited by Mike959; 20 September 2016, 16:38. Reason: completare

                      Comment


                      • Pretul total care a fost?

                        Comment


                        • Originally posted by Mike959 View Post
                          Am schimbat boxele de origine cu 2 kituri :
                          Kit difuzor 2 cai Focal Auditor R-165S2 165 mm 249
                          Kit difuzor 2 cai Focal Auditor R-130S2 130 mm care includ si tweetere pentru fiecare boxa!


                          Se aud mult mai bine si se simte si bassul destul de puternic.Am trecut de la -4 la +1
                          Nu zdrangane usile cand dai mai tare? Ca difuzoarele sunt destul de puternice.
                          O antifonare cred ca ar face diferenta.

                          Comment


                          • Din câte am văzut pe net, aceste difuzoare nu au plasa de protecție peste tot ceea ce nu prea e ok, în rest audiție plăcută!

                            Comment


                            • Originally posted by ciprs View Post
                              Nu zdrangane usile cand dai mai tare? Ca difuzoarele sunt destul de puternice.
                              O antifonare cred ca ar face diferenta.
                              Salut știi ca nu zdrangane nimic,sunt foarte mulțumit

                              Originally posted by alinn28 View Post
                              Din câte am văzut pe net, aceste difuzoare nu au plasa de protecție peste tot ceea ce nu prea e ok, în rest audiție plăcută!

                              Ce înseamnă asta?
                              Mulțumesc mult
                              Last edited by Mike959; 20 September 2016, 19:56. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Din pozele afișate pe diferite site-uri am observat că în mijloc (centru) se vede plasticul sau cartonul din care este făcut difuzorul.Poate ma înșel dar așa văd de pe telefon.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google