Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt si eu interesat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by sorin74ivn View Post
      Am comandat-o si eu!

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

      Trebuie reglata mai bine sa nu mai reflecteze bordul asa mult!

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
      Un reglaj mai bine de atat nu se poate, imaginea este incadrata, bordul straluceste, cu ce-l dai? (asta-i camera, nu prea ofera multe optiuni de reglaj)
      Nu ar iesi mai bine ca pret daca ar pune folie auto pe parbriz?. Intreb si eu, nu sunt sigur daca iese ca lumea, cu lentila polarizata nu stiu daca reuseste sa scoata tot, si are si ea un pret....in functie de calitate. Poate cu folia auto impusca doi iepuri odata.
      Last edited by Oti; 7 October 2016, 07:20.
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • Originally posted by McDan View Post
        Sal all
        Stiiti pe careva din Braila sau Galati care se ocupa cu activari cu interfata Derelek - software DDT2000 pe Logan 2?

        Mersi anticipat.
        Pentru eventuale "inconveniente de postare" astept PM.
        Încearcă la Bogdan_cr din Focșani, e mai aproape de tine decât Bucurestiul.

        Comment


        • La Galati Braila, Derelekul vine de sarbatori.

          Impreuna cu module cu impuls, eventual.
          Last edited by ciprishor; 7 October 2016, 09:31. Reason: Automerged Doublepost
          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

          Comment


          • Originally posted by jonnie007 View Post
            Sunt si eu interesat.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Recomand Bogdan Cr din Focsani.Masina mea e abonata la Bogdan.Un profesionist desavarsit.

            Comment


            • Marian SLZ pai? de ce?

              Comment


              • Pentru a activa tot ce se poate activa,pentru imbunatatiri,Nu din alte motive,slava Domnului!Masina e ok din toate punctele de vedere si sunt multumit de ea.Mai am un Logan 1,din 2005,88000 km rulati,motorizare 1.4,care merge ceas.

                Comment


                • Pentru activare functii in zona jud Hunedoara,Alba,Sibiu este cineva ???

                  Comment


                  • Trece Carpații si dai de persoane care te pot ajuta. Cu ocazia aceasta mai vizitezi și alte zone din tara.

                    Comment


                    • Am in final ,dupa ce am asteptat sa ajunga camera din china, camera de marsarier legata la medianav ,se vede super fain, montajul profesional ca de obicei la colegul torq caruia ii multumesc
                      Am mai reusit sa adaug la imbunatatiri deflectoarele din fata rotilor fata si din fata rezervorului, cu ajutorul colegilor aris 86 si crs.sandel
                      Acum trebuie sa schimb stergatoarele din fabrica- ( stergatorul la sofer sare si face zgomot, cel de la pasager este inca ok si sterge bine ), care au peste 2 ani si 8 luni- au tinut destul de mult
                      Am cumparat stergatoare aero de la valeo, am luat 60 cm cu 55 cm, sa stearga o suprafata cat mai mare a parbrizului

                      Comment


                      • Am montat și eu deflectoarele aer rezervor ieri după amiaza cu panselin și crs.sandel. Le mulțumesc pentru ajutor și am schimbat ștergătoarele, după 7 luni, scartaiau la rece, am reușit performanta ieri sa rup un ștergător, fiind dimensiunea 60 cu 55 cm, s-au suprapus un pic invers, cel de la pasager a rămas înțepenit și la șofer efectiv l-a zburat. Am revenit la dimensiunea 60 cu 53 cm. Nu am cumpărat aero, mi s-au părut scumpe la dedeman și am găsit doar variante la 60 cu 55, poate ar fi mers un 58 cu 55. Urmează sa caut un ștergător pe spate, ca scartaie destul de rău după 3 ani de zile.

                        Comment


                        • Sa vad cum functioneaza stergatoarele de 600 si 550 cm dupa instalare
                          Am uitat sa mentionez activarea semnalizarii one touch ca si imbunatatire

                          Am vazut azi izolatie fonica de tip fonomin ,la un audi q4 din 2015 foarte similara cu cea de pe logan
                          Mai vazusem fonomin si pe un mercedes - in zona torpedoului
                          Deci si la marci premium fonominul este una din barierele fonice

                          Comment


                          • Le-ai luat la un preț excelent, în carrefour erau la 44 ron/buc de 60 cm și 40 ron/buc cea de 53 cm.

                            Comment


                            • Originally posted by panselin4 View Post
                              Sa vad cum functioneaza stergatoarele de 600 si 550 cm dupa instalare...
                              Si eu as vrea sa vad

                              Comment


                              • Originally posted by aris86 View Post
                                Le-ai luat la un preț excelent, în carrefour erau la 44 ron/buc de 60 cm și 40 ron/buc cea de 53 cm.
                                Le am gasit la dedeman la raionul auto,erau la oferta, 60 lei ambele
                                Sa vad, poate imi fac timp zilele acestea sa le montez

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google