Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parca e camionul Coca-Cola
    Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

    Comment


    • ...de craciun.
      Arata bine asa. Lipsesc doar doua blonde de pe bancheta din spate.

      Comment


      • Originally posted by Fanez View Post
        Ai putea sa ma rogi, in schimb eu n-as putea sa le postez, ca nu le am si nici nu le stiu.

        Poti sa intelegi ce scrie pe ele?


        Incearca aici: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...27&postcount=3
        Mulțumesc!
        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

        Comment


        • Originally posted by tipicarul View Post
          Cu riscul de a fi pisălog, as putea sa te rog sa postezi codurile de catalog, pentru ca as dori să cumpăr și eu potcoavele pentru calul ce va veni?!

          Sunt disponibile codurile încă din 2014!


          "ce e deflectoare și ce vrea ele"




          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Mulțumesc!
            Barbita este corp comun cu bara fata sau se cumpără și ea separat?

            Înțeleg că la MCV ar mai și un scut de rezervor?!
            Last edited by tipicarul; 31 March 2017, 00:18.
            „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

            Comment


            • Barbita e deflector separat. Se adauga la bara.

              Comment


              • Barbita se referă la cele două profile L din fata rotilor directoare, sau este o alta piesa suplimentara?
                „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                Comment


                • Originally posted by Old Driver View Post
                  Parca e camionul Coca-Cola

                  Alte persoane au zis ca da impresia de nu stiu ce masina smechera dar imi scapa numele
                  Banda va ramane acolo
                  Ma repet banda este nu mai pentru stop pe frana


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Originally posted by Fanez View Post
                  ...de craciun.
                  Arata bine asa. Lipsesc doar doua blonde de pe bancheta din spate.


                  Pai o sa lipesc si doua blonde pe bancheta din spate [emoji3][emoji3][emoji3]


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by stoicanu; 31 March 2017, 06:53. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • La MCV, vine cu deflector de bara montat din fabrica și dacă nu ma înșel și cu cele din fata rotilor.

                    Comment


                    • Originally posted by stoicanu View Post

                      Revin la subiectul bec normal vs bec led
                      Eu am impacat si capra si varza


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Banda aia e cocălăreala curată.
                      E doar parerea mea.

                      Comment


                      • Daca se aprinde doar la franare e
                        destul de "in regula". Eu cred ca e deranjanta si pentru tine la un moment dat.

                        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                        Originally posted by stoicanu View Post
                        ...
                        Pai o sa lipesc si doua blonde pe bancheta din spate...
                        nu trebuie sa stea lipite, trebuie sa fie mobile/detasabile/rabatabile.
                        Last edited by Fanez; 31 March 2017, 08:28. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by aris86 View Post
                          La MCV, vine cu deflector de bara montat din fabrica și dacă nu ma înșel și cu cele din fata rotilor.
                          Ok! Atunci e mai bine sa astept masina!
                          „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                          Comment


                          • Originally posted by tipicarul View Post
                            Mulțumesc!
                            Barbita este corp comun cu bara fata sau se cumpără și ea separat?

                            Înțeleg că la MCV ar mai și un scut de rezervor?!
                            Linkurile le-ai citit, că scrie clar

                            Ai în ordine din față în spate:

                            "bărbita" - paradoxal montată pe Acces 2014/2015
                            deflectoare în fata roților față doar pe Stepway și unele Laureate 2014/2015
                            deflectoare în fața rezervorului nu s-au montat
                            deflector pe partea inferioară a punții spate pe unele Stepway
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Le-am citit, le-am citit! Am citit azi noapte si tot topicul cu coduri de piese!
                              Dar nu mi-a fost clar ce inseamna "barbita" ... si pe de alta parte nici din dialogys nu se intelege prea bine: deflectoarele de la roti sunt denumite aparatori de noroi si apar pe desene in spatele rotilor si nu in fata lor.

                              De aceea prefer sa intreb in stanga si in dreapta de mai multe ori... am lucrat si lucrez cu cataloage de piese online proprietare ale unor firme relativ similare, mult mai mari/celebre decat Renault si am avut de multe ori surpriza sa comand gresit piesele de motor deoarece gama de produse era foarte variata iar sistemul era destul de sarac in informatii, sau in conceptia lui existau anumite greseli/neactualizari.

                              Asadar din toata discutia asta am aflat despre intreg inventarul de deflectoare care ar trebui sa fie echipata masina si ca este posibil ca pe masina sa existe cateva dintre ele... deci pana nu vad ce se afla pe masina, nu are rost sa fac vreo comanda. Multumesc!
                              Last edited by tipicarul; 31 March 2017, 12:57.
                              „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                              Comment


                              • As dori sa schimb catadiopri de la logan 2 - 2015 cu lampile de ceata de la logan 2 - 2016 . Sunt compatibili , se potrivesc direct fara alte modificari in bara ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google