Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau si eu sa cumpar asa ceva! Arata ca dracu' MCVul meu... se vede sub roata de parca ar fi un utilaj de constructii.
    „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

    Comment


    • Cei de la novline nu au carenaje spate pentru mcv si cele de la berlina ziceau ca nu se potrivesc.

      Comment


      • Dramatica situatie!
        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

        Comment


        • Problema este că nu le funcționează pagina, oare mai funcționează?

          Comment


          • Originally posted by dl_dr25 View Post
            K foarte bine, dar de unde cumpăr și eu
            Incearca pe aici.

            Comment


            • De pare că nu găsesc, cred că o să cumpăr antifon nigrin și îi dau 2 mâini la oalele din fata - spate și termin povestea cred că ies și mai câștigat.

              Comment


              • Am adus cea mai mare imbunatatire Loganului 2,inmatriculat anul trecut in octombrie....si-anume...l-am vandut!!!.totul e mult mai comfortabil acum,nu mai aud scartaieturi de la scaun/stalp/inelele de la ceasuri,nu mai imi suiera nimic pe la usa...este extraordinar.Va sfatuiesc sa faceti la fel:-D.Mult succes!!!

                Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

                Comment


                • L-ai vandut ca sa mergi cu autobuzul sau ti-ai luat/iti iei alta tigaie?

                  Oricum ar fi, fara Logan viata e pustiu.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Imbunatatiri Logan 2

                    O sa isi cumpere o alta super masina

                    Comment


                    • De ce nu, decât sa se enerveze ca nu ii mere masina, mai bine a "maritat-o".

                      Comment


                      • Originally posted by Olly09 View Post
                        Am adus cea mai mare imbunatatire Loganului 2,inmatriculat anul trecut in octombrie....si-anume...l-am vandut!!!


                        Ce versiune era si ce bani ai luat pe carucioru' de butelii?
                        Keep walking...

                        Comment


                        • era varianta prestige fara pilot si navi(aveam navi dar cumparata separat).suma totala cheltuita a fost de 7500 euro(din care 200 euro o rabla ca sa beneficiez de program).la revanzare am luat pe carucior 7900 euro (navigatia si roti de iarna incluse).mai mult sau mai putin n-am pierdut nimic la ea.
                          acum conduc un opel astra j 1.6 115 cai pt urmatoarea luna si ma bate gandul la acelasi opel astra dar 1.4T 140 cai....pretul este de 11300 euro cu tva de la Radacini Motors de pe Timisoarei cu 5 km rulati la bord..adica noua....dotari full inclusiv cortina airbag spate,player tactil,pilot,clima dual...etc.

                          Comment


                          • Originally posted by Olly09 View Post
                            Am adus cea mai mare imbunatatire Loganului 2,inmatriculat anul trecut in octombrie....si-anume...l-am vandut!!!.totul e mult mai comfortabil acum,nu mai aud scartaieturi de la scaun/stalp/inelele de la ceasuri,nu mai imi suiera nimic pe la usa...este extraordinar.Va sfatuiesc sa faceti la fel:-D.Mult succes!!!


                            Originally posted by Olly09 View Post
                            era varianta prestige fara pilot si navi(aveam navi dar cumparata separat).suma totala cheltuita a fost de 7500 euro(din care 200 euro o rabla ca sa beneficiez de program).la revanzare am luat pe carucior 7900 euro (navigatia si roti de iarna incluse).mai mult sau mai putin n-am pierdut nimic la ea.
                            acum conduc un opel astra j 1.6 115 cai pt urmatoarea luna si ma bate gandul la acelasi opel astra dar 1.4T 140 cai....pretul este de 11300 euro cu tva de la Radacini Motors de pe Timisoarei cu 5 km rulati la bord..adica noua....dotari full inclusiv cortina airbag spate,player tactil,pilot,clima dual...etc.
                            ai facut o super afacere, nu as da pe un sh 1.2 fie el si de cateva luni niciodata 7900e
                            Last edited by ManGreek; 16 April 2017, 12:38. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Mda...sa zicem ca am avut noroc si datorita lipsei prg rabla...

                              Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

                              Comment


                              • Salutări. Știți cumva, se pot monta macaralele electrice spate (pentru ferestrele din spate, versiunea din 2014, nu versiunea nouă cu butoanele pe uși) de la o ”Dacie Sandero 2” la o ”Daci Logan 2”? Mulțumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google