Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Orice ai monta e degeaba.Antifurtul presupune un inbus sau ceva similar..Am patit.o!
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Originally posted by MemphisMogy View Post
      Salut. Am achzitionat recent un Logan Prestige si ma intrebam daca pentru capacele de pe jantele de otel de 16 exista vre-un sistem antifurt?
      Majoritatea am vazut ca le prind cu soricei si sincer nu vreau sa adopt aceasta modalitate inestetica si ineficienta.
      Daca a descoperit cineva vre-o alta solutie va rog sa o impartasiti
      Exista, gen astea https://altex.ro/set-antifurt-roti-4...ie-profil-unic

      Eu am prins cu soricei dar nu pentru antifurt ci pentru a nu le pierde daca dau in vreo groapa.

      Comment


      • Am observat la buzunarele din uși că au fundul dublu, ma bate gândul să iau așa ceva si sa decupez pt a le monta acolo ( sub buzunar).
        Unde pot să le leg pt a se aprinde la deschiderea ușilor si există posibilitatea sa cedeze uch de la consum prea mare ?
        Menționez ca toate lămpile din mașină au becurile înlocuite cu leduri.
        ???
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by sadicu View Post
          Exista, gen astea https://altex.ro/set-antifurt-roti-4...ie-profil-unic

          Eu am prins cu soricei dar nu pentru antifurt ci pentru a nu le pierde daca dau in vreo groapa.
          ala e antifurt pt roti, nu pt capace

          Comment


          • Da corect, greseala mea.

            Comment


            • Am terminat si eu instalarea incalzirilor in toate 4 locurile, revin cu poze dupa ce descarc din aparat.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Intre timp am montat pampa dreapta portbagaj si leduri in plafoniere.
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Originally posted by dl_dr25 View Post
                  Am observat la buzunarele din uși că au fundul dublu, ma bate gândul să iau așa ceva si sa decupez pt a le monta acolo ( sub buzunar).
                  Unde pot să le leg pt a se aprinde la deschiderea ușilor si există posibilitatea sa cedeze uch de la consum prea mare ?
                  Menționez ca toate lămpile din mașină au becurile înlocuite cu leduri.
                  ???
                  Revin cu întrebarea poate stie cineva.

                  Comment


                  • Originally posted by vyp75 View Post
                    Intre timp am montat pampa dreapta portbagaj si leduri in plafoniere.


                    De unde ai cumparat leduri pentru pmafoniere?ceva detalii?

                    Comment


                    • Voua nu va este frica sa nu luati niste chinezarii oridinare care sa va ia foc?
                      Doar intreb....

                      Comment


                      • Mie nu mie frica, daca faci cu cap instalatia (sigurante si toate alea dimensionate dupa conductoare si consum). LED-urile nu sunt fiabile asta e problema, oricum iesi mai ieftin decat porcariile made Renault (facute in China via Polonia pt Renault).
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • De 80w am pe frana si marsarier
                          Attached Files

                          Comment


                          • Pt semnal pe spate, dar aștept si rezistențe fiindcă dau eroare fără.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Cele T10 pt semnal oglinzi, smd placa mare in plafoniera si in portbagaj, smd mic in plafonieră.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Pt stop frana lunetă ( pe portocaliu , fiindca rosu nu am gasit la dimensiune sa intre in locas), am folie care acoperă stopul si trebuia ceva puternic pt a se vedea
                                Toate AliExpress.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google