Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Semnal pe față
    PS Aproape toate chinezăriile astea le am si pe masina veche de 2-3 ani si inca este ok
    Attached Files
    Last edited by dl_dr25; 28 October 2017, 14:29.

    Comment


    • LED-urile teoretic ar trebui sa aiba cea mai mare durata de viaţă dintre toate sistemele de iluminat, cu condiţia să nu fie făcute "pe vapor"..Dar chiar şi atunci..
      LEDs have a general life expectancy of 50 000 hrs. If you use your lights for 10 hours a day, this should be 13.7 yrs. If this is correct, then LED's are definitely an investment, even the top of the range bulb would work out to cost 2.55GBP per year. Add that to the saving you would make on energy and you've got a very cost effective bulb!


      Comment


      • Eu nu ma refeream ca pot lua foc din cauza instalatiei prost facute (bănuiesc ca unde nu ne pricepem nu ne bagam). Eu ma refeream la faptul ca acele led-uri in sine pot lua foc (nu stiu niciun caz dar...)

        Comment


        • Off topic
          Oare cât pot sa obțin pe 4 jante+ capace( unul julit o leacă )+prezoane pe 16 model 2017. Ma bate gândul sa iau de aliaj pe 16 cu et 40.

          Originally posted by sebibv View Post
          Eu nu ma refeream ca pot lua foc din cauza instalatiei prost facute (bănuiesc ca unde nu ne pricepem nu ne bagam). Eu ma refeream la faptul ca acele led-uri in sine pot lua foc (nu stiu niciun caz dar...)
          Chinezării dar scumpe
          Eu pe cele de frână ( 2 buc) am dat 55lei, marsarier tot 55lei, pt lunetă ( 2 buc ) 40 lei
          Last edited by dl_dr25; 28 October 2017, 17:55. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Pe o janta noua (nu de origine) am dat 130 lei. Nu as cumpăra jenti de origine (si un pic julite) cu mai mult de 350 lei setul... Insa e doar părerea mea.

            Comment


            • Pe 16? Chiar foarte puțin. Eu mă gândeam undeva la 600-700 ( jante+capace si prezoane)

              Comment


              • Scuze, m-am gandit la cele pe 15...

                Comment


                • Eu as 500-600 in funcție de cum arata

                  Comment


                  • După câteva peripeții, a apărut și la mine frunza

                    Comment


                    • Arata ciudat, un pic altfel ca la restul...

                      Comment


                      • Cu ceasurile vechi sau le-ai schimbat?
                        "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                        Comment


                        • Originally posted by horatiuc View Post
                          Arata ciudat, un pic altfel ca la restul...
                          Pentru că are Medianav simplu, de arătat arată la fel încă din 2014 de la primele mele teste, ultimele poze sunt din februarie 2016
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • @gogeala, cu TdB de fabrica, poate îl pun pe cel de duster nou din primăvară.

                            Merci pentru ajutor torque
                            După 40 km prin oraș,

                            Comment


                            • Originally posted by gogeala View Post
                              Cu ceasurile vechi sau le-ai schimbat?
                              Cu ceasurile vechi. Atat eu, cat si el cautam o solutie pentru a aparea pe ecran toate informatiile

                              Comment


                              • Originally posted by dl_dr25 View Post
                                Off topic
                                Oare cât pot sa obțin pe 4 jante+ capace( unul julit o leacă )+prezoane pe 16 model 2017. Ma bate gândul sa iau de aliaj pe 16 cu et 40.
                                Doar capacele pe olx sunt 150-200 lei (putin julite) de origine
                                Daca mai pui si jantele tot originale le dai linistit cu 700 lei.
                                Si eu vreu sa le las pe astea de iarna pe cele de tabla si sa imi cumpar un set de aliaj pentru cele de vara. Am gasit ceva cu ET 37, oare ating in aripa ? Nu prea am gasit cu ET40
                                Are cineva idee pana la ce ET se poate merge maxim?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google