Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by noni007 View Post
    Da, eu pot.
    Un om cu detalii te rog!

    Sent from my NX569J using Tapatalk

    Originally posted by Ananass View Post
    Un om cu detalii te rog!

    Sent from my NX569J using Tapatalk
    PM*

    Sent from my NX569J using Tapatalk
    Last edited by Ananass; 21 November 2017, 16:50. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • PM trimis.
      Naviom.

      Comment


      • Originally posted by Midnighte View Post
        Am si eu. Confirm ca se incalzeste mai repede motorul ( diesel ) si protejeaza radiatorul iarna de la toate pietrele... Tocmai de asta am comandat a doua protectie, prima s-a spart iarna trecuta fix de o piatra aruncata in dreptul radiatorului. Nu mai zic de iarna trecuta, cand m-a prins un viscol intre Vaslui si Iasi, motorul a ramas in parametrii optimi ( nu tragea mai greu ).


        De unde ai achiziionat,o poza!?

        Comment


        • Paravant.ro.Dar pentru ultimele modele nu cred ca au.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • La ei pe site zice ca merge.
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by proteinman View Post
              La ei pe site zice ca merge.
              Eu am măsurat azi la mine la mașină ( martie 2017 , far led ) si la un logan 2015, grila de la 2015 este mai mare.
              Poate sunt eu amețit de la răceală, rog si pe alți colegi să facă ceva măsurători.

              Comment


              • Are cineva un fel de lista cu ce becuri avem montate in diverse locuri pe masina(a mea mcv2017). Ma gandeam sa pun leduri dar nu stiu de care sa comand. Iar ca sa desfac peste tot sa verific apoi sa comand si sa desfac din nou sa monteeez...

                Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Marius Ile View Post
                  Are cineva un fel de lista cu ce becuri avem montate in diverse locuri pe masina(a mea mcv2017). Ma gandeam sa pun leduri dar nu stiu de care sa comand. Iar ca sa desfac peste tot sa verific apoi sa comand si sa desfac din nou sa monteeez...

                  Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
                  In manualul masinii gasesti toate tipurile de becuri montate in masina: far, stop, habitaclu, portbagaj, inmatriculare, etc.
                  Recomand sa-l rasfoiesti un pic, daca-l ai. [emoji4]

                  Sent from my SM-G950F using Tapatalk

                  Comment


                  • Bun si asa, macar stiu ca nu-l rasfoiescdoar ca sa aflu ca nu sunt acolo. Si daca l-am primit la achizitia masinii il am. Mersi

                    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by proteinman View Post
                      La ei pe site zice ca merge.
                      eu sunt acel stroe adrian, si nu e opinie, a fost o intrebare pusa pe mail, ei au raspuns ca e compatibil, le-am dat poze cu ph1 si ph2 si i-am intrebat daca sunt sigur. Acum aflu ca au publicat pe site conversatia. Deci pe sistemul, sa cumpere fraierii, ce daca e inutila.

                      sigpic

                      Comment


                      • Hai că poate am fost eu idiot azi, mâine măsor iar și daca am ajutor fac si poze. Mă astept si la Dacia să aibă 3-4 modele de grila ( dimensiuni diferite de grilă).
                        Mie îmi pare rău fiindcă o luam pt protecție la sare, soluții și pietricele.
                        Pt cine se potrivește, recomand să îi pună o folie peste pt rezistență.

                        HEKO Shop with car wind deflectors. Department of Plastics and Various Products Henryk Konieczny offers deflectors for side doors, rear wind deflectors, fairing for side doors, as well as fairings glued to the door frame and fairings glued to the door seal and fairing of the triangular side window. On the website, we recommend decorative strips of the rear cover as well as winter covers for the dummy air intake. wind deflector store wind deflectors winter cover side windows rear window windshield sunroof rain guards

                        Cine le produce spune ca până în 2016, dacă era si pt noi trebuia sa mai apară si un LIF adăugat la cod sau descriere.
                        Last edited by dl_dr25; 22 November 2017, 00:02. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Stai calm, am masurat si eu, nu se potriveste. Aia incercam sa zic, atunci cand le-am dat poza cu ph1 si ph2 nu au mai raspuns.

                          L.E. Am dat mail direct producatorului, poza cu ph1 si ph2 si l-am intrebat daca se gandesc sa faca si pentru acest model.
                          Last edited by SoNyKeL; 22 November 2017, 09:11.

                          sigpic

                          Comment


                          • Am vrut sa montez "maner viraj" pentru pasagerul din spate. Cineva mi-a dat niste clipsuri de prindere spunand ca "astea sunt" dar nu sunt. Are cineva o poza cu ele?
                            Mie mi-a dat asa ceva:

                            Comment


                            • Dezvoltă, unde le-ai pus ce mânere, ai probat cu mânerul deja existent?

                              În pozî se văd gaurile pe stânga și poziția clipsurilor pe dreapta
                              Attached Files
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Salut, e posibil ca grila din fata radiatorului sa determine supraincalzirea unui motor pe benzina? Multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google