Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-au venit becurile pt proiectoare, acum să văd când le montez și să nu am surprize de topire chinezul spune ca au un consum de 8w.
    Attached Files

    Comment


    • La cum sunt poziionate ledurile alea e posibil sa ai surprize
      Eu sper sa fie placute
      sigpic

      Comment


      • @stoicanu poți să spui mai multe ? Mulțumesc

        Comment


        • Originally posted by gabrieln1960 View Post
          In Turcia. Tipo l-am avut si eu pe lista extinsa dar am renuntat repede la el desi la designul interior si exterior a fost pe loc fruntas.

          Saptamana trecuta am fost in Italia si am inchiriat un fiat 500, 55000 km in bord. Masina era confortabila, scaune mult mai bune ca la logan si stabila la curbe, nu erai in barca ca la noi, in plus la ei la orice gura de iesire de pe autostrada viteza maxima era de 40 km/h.

          Comment


          • Cam asa arata filamentul la becul clasic de preiector
            Practic lumineaza 360 grade
            Din vad la cele comandate de tine nu este cam acelas lucru
            Chiar sunt curios de rezultatul final
            sigpic

            Comment


            • Pai si ledul tot 360 are ca sunt leduri pe ambele parti (180+180). Dar depinde de cat de bune sunt ledurile.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • Eu ma uit la foto si nu se vad ledurile in ultima fotografie
                Deci este un punct mort
                sigpic

                Comment


                • Eu spun că o să bată bine ( sper ) , dacă te uiti ledurile sunt stânga- dreapta pt a bate in laterale mai mult, dacă erau sus-jos băteau în sus si jos mai mult ( logica mea). Acum să le pun undeva seara, dar este putin nasol pe frigul asta .

                  Comment


                  • Salut. Scuze pentru deranj! Bara spate de la noul Logan 2017-2018 este compatibila pe un Logan 10 ani ? ( 2015 ). Daca nu, de unde imi recomandati sa cumpar o bara noua pentru un Logan 10 ani ? Bara mea este lovita , am reparat-o ( chit + vopsit ) dar acum vreau sa o schimb deoarece nu sunt multumit de rezultat.

                    Comment


                    • Cred ca este compatibila și cred ca trebuie sa schimbi și stopurile dacă nu ma înșel.

                      Comment


                      • Am reușit, nu se poate vedea din poză dar bat mult mai bine decât cele normale.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Diferență intre led si normal
                          Attached Files

                          Comment


                          • Diferența o sa sesizezi pe un drum întunecat.

                            Comment


                            • Eu spun ca se observă. Stinse / Aprinse
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ca sa abat putin subiectul, mi-au venit si mie tubulaturile pt incalzirea spate. Ieri le-am montat si vreau sa precizez ca a durat aprox 4:30 ore. Si nu se pot monta fara a demonta scaunele si a ridica partea din fata a mochetei. Daca stiam ca o sa ajung sa fiu obligat sa le demontez poate dura ceva mai putin plus ca am adaugat un strat de fonoizolant si am stat sa-l croiesc un pic.
                                Treaba e ca am acoperit piesa aia electronica de pe tunel cu textilul fonoizolant. Oare e vreo problema?
                                Si da se incalzeste mult mai uniform in masina si nu-mi mai ingheta picioarele la volan

                                Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                                Si niste poze. Scaunele nu le-am scos din masina doar le-am rabatat ca sa pot ridica mocheta de sub ele

                                Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
                                Last edited by Marius Ile; 22 December 2017, 16:07. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google