Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cavaleru View Post
    ai alimentat-o permanent sau prin contact? poze?
    Scuze de claritate, momentan doar acestea le am.
    Attached Files
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Cum Clio 4 este fratele mai mare, oare acest obturator electric merge și la noi ?
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by dl_dr25 View Post
        Bec led in oglinzi, becuri led pe stop, marsarier, pe semnal pe spate cu rezistențe, Led in plafonieră, torpedou, număr,
        Cum ti-ai facut iluminarea in torpedou? La Logan1 an avut din fabrica. Pacat ca au scos-o. De multe ori ii simt lipsa.
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • Daca e l2 ph2 are din fabrica bec in topedou[emoji854]


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • X52 ph2 are lumină în torpedou doar pe echipările superioare, Acces și Ambiance(implict și SL plus) nu au
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Asta nu-mi place la Dacia, sigur nu tine de reducerea costurilor ci mai degraba de diferentele intre versiuni. Insa mi se pare aiurea sa faci diferenta intre versiuni printr-un bec sau doua. Eu la prestige am becul insa e aiurea pe Access, de exemplu, sa nu fie. Da-l incolo de bec, macar de l-ar da la optional. Omul cred ca ar plati si 50 de ron pe un bec pus din fabrica decat sa stea sa se chinuie pe urma si sa faca improvizatii. La fel si cu plafoniera, as renunta la pachetul de fumator (ca nu sunt) si as fi dat bani pe o plafoniera secundara in spate.

              Comment


              • @ sadicu: dacă s-ar putea ti-as da-o pe a mea cu mare placere...

                Comment


                • Dupa o scurta delegatie in Marea Britanie am vazut ca acolo daciile au antena scurta din fabrica, 90% din sandero-uri sau mcv 2 cu facelift aveau antena scurta.

                  Oare nu se poate pune si la noi?



                  Asa arata, nu mi-a trecut prin cap sa ii fac o poza la fata locului.

                  Comment


                  • dar oare nu este mai slaba receptia posturilor?

                    Comment


                    • O fi, da macar nu mai vajaie atata de tare la viteza.

                      Comment


                      • Se vede de la o poștă(baza e altfel) că e antenă activă (cu amplificare), poate chiar cu DAB
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Pai s-o vedea dar doar daca te pricepi....

                          Comment


                          • Si pe mine ma deranja antenoiul ala stock si mi-am schimbat-o cu una universala, mai mica, luata din Carrefour.
                            Receptia posturilor a ramas aceeasi, singurul post care prinde o idee mai slab in anumite zone e DANCE FM (89.5), care oricum nu prindea perfect nici cu antena stock.

                            Sent from my SM-G950F using Tapatalk

                            Comment


                            • Dar poate o fi mai ok ca asta de pe masina, @torque nu ai cumva un cod de piesa pt ea?

                              Comment


                              • Am reușit să pun o lumină super difuză pt scrumieră
                                Led ul mic mic mic, cel de 3mm avea o lumina prea puternică.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google