Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cât te-a costat îmbunătăţirea adusă?

    Comment


    • Tubulatura completă costă azi vreo 116RON(magazin din Bucureşti)
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Faţă de alte preţuri din reţeaua Dacia pare chiar acceptabil, asta dacă nu ai uitat vreun zero şi costă doar 116 lei.

        Comment


        • E corect pretul. Eu am cumparat-o pe a mea cu 105 lei.
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • 118 ron tubulatura si 20 lei braduti din targ (ai naiba au pus taxa 10 lei si sambata si am cumparat 5 braduti din targ care s-au dovedit mai mari, deci v-a trebui sa cumpar alti mai mici sa-i pun la mocheta in locul celor originali utilizati la tubulatura). Ma declar multumit de investitia facuta si asa cum a declarat M. Florin si Stoicanu baga aer cald mai mult si la sofer, nu se mai pierde in consola. Cateva ore de mesterit, merita aceasta investitie.

            Comment


            • 121 am dat eu la meridian; pret cu tva pe factura
              Conductele trebuiau prevazute din fabrica, macar la laureate
              My Ride sigpic

              Comment


              • Eu le-am comandat la Dacoserv Salaj, era in drumul meu intr-o dupa amiaza.

                Comment


                • buna treaba aceasta imbunatatire, o voi aplica si eu curand

                  Comment


                  • Pentru conductele alea trebuia alt set de preșuri din fonomin sub mochetă, adică ai un set pentru echipare cu tubulatură, și alt set diferit pentru echiparea fără tubulatură - diferența între seturi 20euro.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Hai că încet-încet preţurile pentru setul de preşuri (20 Euro) şi bureţei aferenţi (15 Euro) totalizează chiar mai mult decât tubulatura în sine.

                      Comment


                      • Pai forma si decupatura exista.
                        De ce trebuie alte presuri?
                        sigpic

                        Comment


                        • Probabil ca au alta forma - izoleaza altfel - intre tabla si polistiren.
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Fără tubulatură "presurile" vin până pe lateralul tunelelui median, cu tubulatură, bucățica de pe lateralul tunelului dispare.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Trebuie sa ma duc la masiva sa vad ca nu inteleg
                              sigpic

                              Comment


                              • E vorba de marginile verticale ale pieselor 19 și 11

                                poza 2 10 = cala adezivă
                                Attached Files
                                Last edited by t0rquemada; 29 November 2014, 22:50.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google