Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acea cala adeziva la mine exist
    sigpic

    Comment


    • Când ai cumpărat tu maşina, tăierile de costuri nu ajunseseră până acolo.

      Comment


      • Mașina lui e din același lot cu a mea, printre primele.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Ştiu asta, ulterior au început să mai "ajusteze" de pe ele...

          Comment


          • Originally posted by aris86 View Post
            118 ron tubulatura si 20 lei braduti din targ (ai naiba au pus taxa 10 lei si sambata si am cumparat 5 braduti din targ care s-au dovedit mai mari, deci v-a trebui sa cumpar alti mai mici sa-i pun la mocheta in locul celor originali utilizati la tubulatura). Ma declar multumit de investitia facuta si asa cum a declarat M. Florin si Stoicanu baga aer cald mai mult si la sofer, nu se mai pierde in consola. Cateva ore de mesterit, merita aceasta investitie.
            taxa este pentru week-end
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              Mașina lui e din același lot cu a mea, printre primele.
              Si masina mea e tot de acolo
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Norocoşilor, le-aţi prins şi cu mai multe repere (tăiate în prezent de pe ele), dar şi cu 400 de Euro mai ieftine.

                Comment


                • Lasa ca am facut si noi pionierat la destule capitole . Pe vreme cand am comandat eu masina cei din reprezentanta nici nu stiau ca loganul vine cu motor cu distributie pe lant etc etc ...
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Şi ce-ai fi preferat: să nu ştie cei din reprezentanţă că distribuţia este pe lanţ sau să fi cumpărat maşina mai scumpă cu 400 de Euro?

                    Comment


                    • Nu prea incapa comparatia asta. Sunt inca destui angajati prin reprezentante care jabar nu au pe ce lume traiesc.

                      By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Asta nu e nimic.Tipa care mi-a vandut mie masina,la ridicare cand mi-a prezentat jucaria spunea airbarg-uri in loc de airbag-uri!Prima data am zis ca a fost o greseala,dar a repetat gogomania de vreo 3-4 ori;-De-aici din drepta se dezactiveaza airbargul pasagerului,la scaunele din fata aveti airbarguri...Ma bufnea rasul si spuneam ca-s bucuros ca mi-a venit masina,de rusinea ei.Sper sa nu se supere daca citeste pe-aici.Poate se corecteaza,eu nu am avut taria sa-i spun ca e pe aratura.Si are studii superioare,in alt domeniu decat cel auto sau macar marketing.

                        Comment


                        • Oricum, daca ne punem un pic la curent, ii invatam pe multi din reprezentante lucruri noi, inclusiv pe partea de service.

                          Comment


                          • Numai sa vrea si ei,necajitii...La ce-am vazut in reprezentante,in materie de personal ma refer,zici ca-s macar absolventi de master la Oxford...si ei sunt praf.

                            Comment


                            • Gasim chiar exemple de personaje autentice de la "Romanii au talent(e)".

                              Comment


                              • Originally posted by Ampt View Post
                                Norocoşilor, le-aţi prins şi cu mai multe repere (tăiate în prezent de pe ele), dar şi cu 400 de Euro mai ieftine.
                                Astea mai noi au TMPS echipat pe ele, deci se justifica pretul marit cu 400 euro.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google