Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bibi79 View Post
    sa inteleg ca fara nu functioenaza?
    Functioneaza la fel si fara.

    Specificam ca in mod auto (nu doar temperatura ci pentru fluxul de aer, adica toate controalele (butoanele) de flux dezactivate), initial, redirectioneaza caldura la picioare.

    si de unde se pot cumpara?
    Pentru cumparare vezi la colegul planetara daca le are.
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • Am montat buzunarul de la consola centrală pe loganul din dotare din 2014
      acel buzunar vine standard la mașinile fabricate dupa 2016
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.

      Comment


      • De unde l-ai luat? Cod, site? Eu am Sandero stepway iulie 2019 si nu are acest buzunar. M-ar interesa!
        Multumesc.

        Comment


        • Sau cum se numeste exact, sa pot sa-l caut.

          Comment


          • L am cumparat de la colegul axscu
            avea varianta si pentru stanga si pentru dreapta,
            deci si varianta pentru volanul pe dreapta

            Comment


            • Salut
              Nici e nu il am (MCV Stepway Techroad 2019). Asta m-a cam enervat cand a venit masina, da' na... deci il vreau. cum s emonteaza, cu gauri/suruburi/clipsuri, sau adeziv?

              Comment


              • Cu dublu adeziva 3M. Cel putin asa sunt toate pe care le-am gasit cautand cu "buzunar plasa auto". Nu stiu daca sunt ca cele originale, ne poate spune colegul panselin4!

                Comment


                • Se zmulge imediat cu dublu adeziv
                  cel mai sigur cu niste holsuruburi alea e sfinte

                  Comment


                  • Dublu adeziv bison auto....am lipitI bandoul la fiat ...acolo e si acum dupa 3 ani.
                    Depinde si de cate vrei sa indesi in "buzunar"
                    Logan 0.9 TCe 2018

                    Comment


                    • La mine a venit din fabrică cu acel buzunar si este fixat foarte bine probabil ceva clipsuri. Dar sincer nu prea îi văd utilitatea în aproape 2 ani nu l-am folosit niciodată chiar nu vad ce as putea ține acolo. Acum fiecare cum îi găsește utilitatea...

                      Comment


                      • Nici la mine buzunarul nu a fost folosit cu toate ca se spune ca un spatiu de depozitare in plus nu strica niciodata. Nu poti pune acolo decat obiecte de mici dimensiuni si relativ subtiri. Poate doar pasagerul feminin din dreapta sa-si puna acolo telefonul pentru a nu te obliga sa opresti atunci cand ii suna telefonul uitat intr-o poseta ratacita prin masina.

                        Comment


                        • Nici telefonul nu îl poți pune acolo, dacă dai căldură la picioare se încălzește tot bordul din cauza lipsei tubulaturii pentru aer spate.
                          Vara îngheață bordul de la clima, iarna fierbe.

                          Comment


                          • Eu cum l am montat l am si folosit
                            din fabrică vine montat cu clipsuri, dar eu le am tăiat si l am prins cu adeziv
                            sta foarte bine lipit, si e foarte ok poziționat
                            il are la vanzare colegul axscu, eu de la el l am cumparat

                            ps eu am montat tubulatura de aer pt pasagerii din spate de când era masina noua

                            Comment


                            • Tubulatura de aer pt pasagerii din spate rezolva problema supraincalzirii / racirii consolei centrale?
                              Creste confortul termic in masina, in special la locurile din spate (picioare)?
                              Intreb pentru ca ai mei nu s-au vaitat, ba chiar am reclamatii uneori de prea rece / cald....
                              Logan 0.9 TCe 2018

                              Comment


                              • Da, nu se mai încălzește consola, o sa ai mai multa căldură la picioare șofer iarna și mașină se încălzește/răcește mai repede.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google