Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai si cum e ?! nu sunt procente din latimea anvelopei ?

    Comment


    • Asa si ai utat un lucru R
      Si noi vorbeam de diametru total al anvelopei
      Dar asa ne place sa complicam lucrurile

      Si s-a inteles ca vrea sa puna 215 pe jentile de serie
      Eu am spus ca va avea un balon destul de mare datorita latimii
      Last edited by stoicanu; 19 April 2015, 21:07. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • da, e mare talonul, daca janta e ingusta (6j), dar dac[ pune 7-7,5j e ok.

        Comment


        • Da mai dar mai tarziu a specifat ca vrea sa cumpere si alte Jenti
          Si eu am in teles ca vrea sa puna pe cele de origine.
          Daca vrea poate sa puna si pe 14 atat timp cat schimba jentile
          Merg alea de ATV-uri de strada


          Iti dai seama ca daca pui 215 pe janta de uzina va semana cu o roata de motocicleta
          Last edited by stoicanu; 19 April 2015, 21:15. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • da, asta am clarificat-o.

            Comment


            • am gasit la un dealer, cotiera in stoc, primul model de cotiera pt logan 2, dar este 357 lei cu manopera inclusa, pare un pret cam mare
              stiu ca este practica cotiera, si confortabila, dar e cam scumpa

              apropo, am vazut un steapway la reprezentanta, care avea plafoniera cu un singur bec
              Last edited by panselin4; 20 April 2015, 21:58.

              Comment


              • e pe naiba practica aia de logan2. nu bagi nimic in ea si arata ca porcu'.
                asta care a aparut acum e mult mai reusita.

                Comment


                • Cotiera nu e pentru depozitare ci pentru sprijin.
                  aici era, deci nu mai e la promoție.
                  Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.
                  Last edited by t0rquemada; 20 April 2015, 22:17.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Originally posted by panselin4 View Post
                    am gasit la un dealer, cotiera in stoc, primul model de cotiera pt logan 2, dar este 357 lei cu manopera inclusa, pare un pret cam mare
                    stiu ca este practica cotiera, si confortabila, dar e cam scumpa
                    Nu merita atatia bani!
                    Eu am dat 200 lei pe ea si, in opinia mea, merita acesti bani. Spatiul de depozitarea este suficient pentru un incarcator auto + cablu si un pachet de srevetele mic.

                    Comment


                    • Originally posted by t0rquemada View Post
                      Cotiera nu e pentru depozitare ci pentru sprijin.
                      aici era, deci nu mai e la promoție.
                      http://www.dacia.ro/servicii-post-va...ice/accesorii/
                      aia de la dacia sau in general cotierele sunt asa?

                      Comment


                      • Postul meu era un răspuns pentru #1027 și #1026.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Am vazut un logan 2 care avea tetierele fata inlocuite cu tetiere de duster facelift, arata bine, si cred ca este si mai confortabil
                          Sunt diferite tetierele la duster, intre duster 1 si faceliftul

                          Comment


                          • O imbunatatire foarte necesara ,pe care am tot amanat o, dar care o am in plan cat mai curand,este montarea unui capitonaj pe buza portbagajului, unde este tabla goala
                            Am vazut ca este foarte expusa zgarieturilor, iar acum trebuie sa dau cu kelfos si cu vopsea dupa cod, pt a cosmetiza zgarieturile

                            Comment


                            • Si eu vanez de multa vreme un plastic dedicat pentru acea buza - asa cum exista pentru SANDERO sau DUSTER - dar se pare ca pentru Logan nu se incumeta nimeni sa produca.
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Tare, cred ca o sa cumpar pentru sandero luna viitoare, mai ales ca este la un pret accesibil.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google