Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incerc, dar nu promit nimic. Depinde de taxele vamale si cum pot rezolva cu transportul.

    Comment


    • sunt si eu interesat
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • Originally posted by bogdan_cj View Post
        Incerc, dar nu promit nimic. Depinde de taxele vamale si cum pot rezolva cu transportul.
        Le impartim bineinteles.
        P.S. ne auzim pe seara la un telefon?

        By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Astept mail-ul de la rus sa imi spuna cat costa transportul si cum se procedeaza cu plata si vorbim mai apoi. Pana nu am raspunsul de la el nu pot zice nimic concret.
          Last edited by bogdan_cj; 8 October 2015, 15:47.

          Comment


          • La protecții portbagaj pentru sandero, m-as baga și eu.

            Comment


            • Ok, am vorbit cu rusul - "We tried to find best and cheap way for delivery. To be ensure that our product reach you in shortest time and in initial condition we recommend you choose DHL Company, unfortunately their shipment costs about 750 $. "

              Cred ca mai bine ne lasam batuti.

              Singura varianta ar fi sa facem acceasi chestie la o imprimanta 3D.

              Comment


              • Spune-i rusului sa incerce si cu TNT sa vadem ce pret iti da ...

                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • daca ne strangem mai multi oameni putem impartii suma de transport si ar fi chiar ok.....zic eu.

                  Comment


                  • Doar ca si valoarea transportului va fi mai mare.
                    Valoarea e data de greutatea volumetrica si, desi produsul nu e greu - e un plastic doar - este destul de voluminos.
                    Eu am intrebat acum la TNT ROMANIA cat ar costa transportul pe un astfel de reper .... 300 USD fara taxe si vama. Taxele la rusi sunt deatul de mari. Deci ...

                    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

                    @bogdan ... da-mi si mie nr tau de tel pe privat ... nu il mai am. Merci

                    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                    Last edited by M.FLORIN; 8 October 2015, 17:18. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Nu ramane altceva de facut , cine se ofera voluntar sa se duca pana acolo in "excursie", cum se facea o data , pe vremuri? Preferabil cu masina sau trenul. Am avut o cunostinta care a fost in delegatie la Moscow (vinde centrale termice si are Logan 1)). A ramas sa ma sune cand pleaca.....dar cu embargoul.......
                      Un basarabean, student in Buc, cunoaste cineva? cum sunt taxele cu Moldova? Pe urma cu trafic in frontiera se descurca .

                      Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                      Last edited by Oti; 8 October 2015, 19:59.
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Am un prieten ce se ocupa cu logistica, transport marfuri international si maine voi discuta cu el despre problema transportului. Zicea ca daca prinde un transportdin rusia atunci s-ar scuti banii de transport.

                        Comment


                        • @Oti ... iti spuneam eu ca poti gasi diverse accesorii mult mai ieftin pentru Sandero 2.
                          Ia baga un ochi AICI
                          P.S. sa imi spui ce nesaj primesti daca alegi sa primesti produsul din Rusia ...
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Vedeti ca se poate.....sa lasi din timp mesaj , sa aiba ce cara omul la intors, pacat sa vina tirul gol. Mai sunt transp pe directia rusia, este vreo ruta sigura, unde nu se impusca?

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk

                            @M.FLORIN m-am uitat, vad ca scrie ca sunt din rusia, nu am mers pana la capat cu comanda, nu am cont la ei, nu stiu costurile finale. Preturile sunt ok, in jurul a 20usd pt plastice, adunate dau cam mult. La juma de pret ar fi mai bine.

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                            Last edited by Oti; 8 October 2015, 20:21. Reason: Automerged Doublepost
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Daca alegi cu livrare din Rusia iti spune ca ... not aviable ... doar livrare din china.
                              Transportul in Romania e vre 30 usd

                              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Păi e destul de clar
                                Attached Files
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google