Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oti nu are cont pe aliexpress si nu vede preturile la transport.

    Pe de alta parte nu gasesc nimic de genul asta pt. Logan.

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Eu am ales livrare din China, nu avea rost sa aleg "prietenii" rusi. Parca o aparut costul de transport.....sa fie 30usd...corect?

      Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
      Last edited by Oti; 8 October 2015, 20:45.
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • 21,68 $ e costul transportului din China
        Si mai jos cateva opinii
        Attached Files

        Comment


        • Cum nu sunt compatibile? Sunt diferite la spate Dacia S. de Renault Sandero? Poate nu stiu clientii ce masini au? Au S1 si au comandat pt S2......asa o fi?

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          Last edited by Oti; 9 October 2015, 09:07.
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Renault Sandero II are alt tip de broască (fără buton și cu deschidere cu sufă) deci probabil panoul interior e puțin diferit, voi verifica în dialogys.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Daca este asa, seamana cu sistemul deschidere capota motor, zavorul este pe masina nu pe haion.

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Daca aveti prieteni pe TIR care fac Rusia, va trebui sa vina cu ele in cabina, in niciun caz in trailer ( si oricum nu le pune in trailer ca automat implica vama, export in Rusia, import in Romania, consignee, biroul vamal, platiti agent vamal care sa va faca vama - vreo 210 RON nu e mult oricum ) dar trebuie sa le aduceti pe firma pentru ca nu oricine face import dintr-o tara non membra UE, trb autorizatii, aprobari etc etc.
                Daca le tine in cabina si le aduce ilegal, e pe barba lui ... Bunurile pot fi confiscate de oricare din vamile de pe drum, d-abia mai asteapta si vamesii sa le pice ceva ( vamesii din Rusia, Ucraina sau Belarus, Moldova, Ungaria, Romania, depinde de traseu ).
                PS: eu ma ocup de transporturi in Rusia, Kazakhstan, etc etc. am relatii si nu ma bag la asa ceva, se pare ca va ard masinile acuma daca nu aveti nush ce plastic ... Pe bune, nu mai aveti cu ce sa va umpleti viata decat cu montatul si demontatul daciilor ? Brusc nici Europa nu mai e de ajuns pentru bolizii nostri de mii de cai putere, ne uitam prin Rusia si China cu ce sa mai modificam aceste bijuterii tehnologice numite DACII ...
                Last edited by GuGu21; 9 October 2015, 13:49.

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  Păi e destul de clar
                  daca dai livrare din china se poate,costa 40 usd cu tot cu transport

                  Comment


                  • Era vorba de Rusia nu China.
                    Oricum e mai simplu să faci o excursie de câteva zile în Rusia - prilej de achiziționare și montare de accesorii.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Pe bune?????
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • In legatura cu carenajele spate logan 2,am gasit urmatorul site nu vreau sa se considere a fi reclama(pt ca nu este),imi poate spune cineva daca aceste carenaje sunt bune si pentru logan 2?Cica ar fi produse in Rusia oare nu or fi asemanatoare cu cele vazute de torq?
                        Last edited by FloNick; 17 October 2015, 21:01.

                        Comment


                        • NU sunt pentru X52 ci pentru X90 (Logan I/ Lada Largus).
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Revin in legatura cu carenajele de pe site-ul de mai sus,am sunat astazi la ei si mi-au comunicat ca la sfarsitul lunii viitoare vor primi si pt Logan 2(daca nu cumva m-au mintit) desi spuneau ca cererea pt ele este foarte mare

                            Comment


                            • Ar fi o treaba buna daca ar aduce carenajele de logan 2, sunt convins ca se vor gasi destui clienti
                              Daca mai afli ceva da ne de veste

                              Comment


                              • Vad ca firma e din cluj. Voi suna si eu si daca au ma duc sa ii vizitez sa vedem cum arata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google