'Dacia Logan 10 ANI', Modelul Aniversar Special Pentru Romani

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'Dacia Logan 10 ANI', Modelul Aniversar Special Pentru Romani

    Banuiesc ca te referi la mine si la torquemada


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Nu, este la modul general.
      sigpic

      Comment


      • In ultimele 3 pagini, s-a discutat doar despre stergatoare. Mai mult, despre alea de Logan faza 1.
        Orice post offtopic, de aici inainte, va fi sanctionat.

        Va rog sa reveniti la subiect, ori, daca nu mai aveti informatii noi, inchidem aici.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Din cei ce detin SL10 aveti lipsa carenajul de pe partea pasagerului fata,acolo unde se monteaza butonul pentru incalzire scaune?La mine lipseste,am vazut ca si la Stepway,plus un logan Laureat..
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Originally posted by micutzu666 View Post
            ...aveti lipsa carenajul de pe partea pasagerului fata...
            "Tăiere de costuri - tăiere de costuri", dar să ştim şi noi!
            Dacă se confirmă ce ne-a spus colegul @micutzu666, atunci înseamnă că este incredibil până unde se poate merge cu "economia" la o maşină, fie ea şi Dacia.

            P.S Nici nu vreau să mă gândesc ce alte "tăieri" s-au operat în zone care nu sunt accesibile ochiului.

            Comment


            • Am mai spus,am plafoniera cu un singur bec si am laureat,asta pe sandero..La SL10 nu cred ca e la fel.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Originally posted by Ampt View Post
                "Tăiere de costuri - tăiere de costuri", dar să ştim şi noi!
                Dacă se confirmă ce ne-a spus colegul @micutzu666, atunci înseamnă că este incredibil până unde se poate merge cu "economia" la o maşină, fie ea şi Dacia.

                P.S Nici nu vreau să mă gândesc ce alte "tăieri" s-au operat în zone care nu sunt accesibile ochiului.
                da, au pus un singur tambur de frana pe spate in fiecare tambur.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  @GuGu21 Tocmai pentru că ești nou ar trebui să te informezi. Ai cumpărat un L52 SL10, ce vine cu jante pe 16(ET37), anvelope 195/55 R16 91H și valve cu TPMS.
                  Si eu ce cauciucuri iau de iarna, BTW? Ce am gasit la Dunlop si Continental sunt cu 87H only. Recomandare? Multumesc.

                  Comment


                  • Originally posted by einstein1984 View Post
                    da, au pus un singur tambur de frana pe spate in fiecare tambur.
                    Degeaba vrei să aduci discuţia în derizoriu, căci ştii foarte bine la ce mă refer..., mai ales că am şi pretenţii de la tine. Acum că nu poţi să dai afară din casa, asta este cu totul altceva!

                    P.S ÃŽmi cer scuze pentru off-topic!

                    Comment


                    • Dar asta se intampla de la logan 1 incoace, au disparut lampa din torpedou, bara stablizatoare si alte marafeturi. Nu e nimic nou si nici specific Renault, sunt absolut sigur ca peugeot sau ford fac si ei acelasi lucru.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Da, la Ford si Peugeot au imputinat butoanele de pe bord, rezultand ceva elegant.
                        Dacia elimina chestii de baza, acu' tre' sa te uiti cu lanterna in torpedo. Evolutie a modelului, ce sa zic.

                        Comment


                        • Ai vazut noul focus sa vezi cate butoane are pe bord???? Sau fiesta??
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Originally posted by einstein1984 View Post
                            Dar asta se intampla de la logan 1 incoace, au disparut lampa din torpedou, bara stablizatoare si alte marafeturi. Nu e nimic nou si nici specific Renault, sunt absolut sigur ca peugeot sau ford fac si ei acelasi lucru.
                            Cum sa scoata bara stabilizatoare? Chiar e adevarat?

                            Comment


                            • Bineinteles.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Originally posted by Archangel80 View Post
                                Cum sa scoata bara stabilizatoare? Chiar e adevarat?
                                Zi merci ca ai cumparat 1.6 16V. Dintre benzinare, doar asta mai avea bara stabilizatoare cand ai cumparat tu masina.

                                Ai vazut noul focus sa vezi cate butoane are pe bord???? Sau fiesta??
                                Mai putine pe bord, arata fain.
                                Nu mai zic de Peugeot, simplitate si desavarsita. La 307 bordul era o chestie plina de butoane, la 308 2014 e superb.
                                Last edited by mr.K; 28 October 2014, 15:02.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google