Accident Sandero 2 Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    29.000 ron
    Adică undeva la 7000 €


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • #47
      Ziua buna. Am o intrebare. Astazi este ultima zi ( din cele 10 legale ) in care Allianz Tiriac trebuie sa imi trimita banutii in cont. Ieri nu erau. Daca nu ii primesc astazi, ce se poate face ca sa grabesc?
      - masina e aproape gata si trebuie sa achit reparatiile etc
      - aveti experienta cu Tiriac? Eu pe cine am intrebat am inteles ca platesc, nu e nevoie sa te judeci cu ei ( nici nu vreau si nici nu am timp de asa ceva ) etc. Multumesc.

      Comment


      • #48
        ba da Sandero astea sunt facute din titan ce pana mea ?! Sau masina ailalta era de plastilina ...

        Comment


        • #49
          Daca nu ii primesc astazi, ce se poate face ca sa grabesc?
          Notifici Allianz sa vireze banii in cont pe baza documentelor de la dosarul de dauna si a Cererii de despagubire.
          Amintesti ca daca nu va face asta, urmeaza sa-l reclami la Comisia de Supraveghere a Asigurarilor.
          ba da Sandero astea sunt facute din titan ce pana mea ?
          Sandero si SL10 sunt din aliaj titan cu aur.
          Last edited by mr.K; 28 October 2015, 10:41.

          Comment


          • #50
            Cum ii notific? Telefon, ma duc la sediu ( stau aproape ) etc? Ideea e ca am si masina in service, s-au cumparat piese tot si nu vreau sa dau acum de la mine...si sper sa nu ajung in noiembrie cu ea. Multumesc.

            Comment


            • #51
              Ii notifici in scris.

              Comment


              • #52
                cat a costat pan la urma reparatia?

                Comment


                • #53
                  Nu stiu inca, dar cred ca vreo 1500 euro cu totul. Cand o sa am toate datele va anunt.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google