Huse Scaune Pt Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huse Scaune Pt Logan 2

    A cumparat cineva huse scaune pt logan 2?
    Stiu ca gasesc o groaza pe google - dar totusi o recomandare e bine venita.
    Multumesc

  • #2
    Normale? Incalzite? Cu masaj?
    Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

    Comment


    • #3
      Huse normale. In scaune am deja incalzire.

      Comment


      • #4
        si eu as fi interesat de huse

        Comment


        • #5
          Eu am luat husele din vitan. Am dat in jur de 100-150 RON pe ele.
          Se potrivesc perfect si au si orificii pt airbag-uri.

          Comment


          • #6
            Huse.ro de la ei am luat si arata perfect. pret bun undeva 250 pt mcv cu cotiera cu tot. o sa pun si poze.

            Comment


            • #7
              Am luat de la aceasta firma din Arad la 230 lei pentru un prieten pe comanda cu un configurator interesant pe site.Sunt de buna calitate.Stie cineva ceva de cele vandute de o firma din Timisoara la aproximativ 295-300 lei ?.Se merita acest pret ? Noi vorbim aici de calitate(material,prineri ,etc).Parca m-am saturat de cele "universale"la 75-150 lei din care "se scurge " materialul...
              Last edited by Tatae1967; 17 October 2015, 23:01.

              Comment


              • #8
                Merita. Le-am cumpărat acu 2 ani și le-am spălat o data. Inca rezista. Dacă mai țin încă 1-2 ani, ma declar super multumit.

                Comment


                • #9
                  huse.ro - ce fain arata site-ul, si imi pot configura cum imi doresc eu.
                  este super super.
                  dupa configurare pretul dat a fost 230roni. probabil + transport.
                  Ramane singura intrabare - cat de rezistenti sunt?

                  Comment


                  • #10
                    Am huse de la ei. Arata foarte bine; cat or fi de rezistente, nu pot sa-ti spun.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • #11
                      Intrebarea mea este daca aceste huse au loc liber la buzunarele scaunelor din fata

                      Comment


                      • #12
                        Nu inteleg intrebarea ;reformuleaza, te rog.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • #13
                          Pai din poze se vede ca nu au loc liber la buzunarele originale ale scaunelor din fata si ca s-au croit alte buzunare odata cu husele.

                          Comment


                          • #14
                            Gasesti si huse cu buzunar. In configuratorul de pe huse.ro am gasit si optiunea asta.
                            Atasez si eu cateva poze cu husele mele
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              Husele acoopera intreg scaunul; buzunarele sunt aplicate pe huse si sunt optionale. Cum dreaq, v-ati fi inchipuit ca se fac huse decupate, in dreptul buzunarelor initiale ale tapiteriei?
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google