Huse Scaune Pt Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu repet.. Huse. Ro.
    Sunt făcute foarte bine, sunt dedicate, materiale foarte ok (mai ales dacă ii suni și le spui sa te ajute cu alegerea)

    Comment


    • #32
      Sunt ok husele de la huse.ro
      Am avut pe cealaltă mașină....doar că prețul a crescut cu 40 %
      De modificări nu prea am chef. Îmi este suficientă echiparea SL PLUS...poate un CB, cheder capotă, geamuri fumurii, huse...din astea fără „operații chirurgicale„
      Logan 0.9 TCe 2018

      Comment


      • #33
        Inseamna ca oamenii au f multe comenzi. Și nu mai stiu cat am dat pe alte mele..

        Comment


        • #34
          După vizionarea mai multor huse prin magazine...rezultatul ... huse.ro
          Cum se comporta pielea ecologică de la huse.ro?
          Aș vrea să pun pe lateral și bază.
          Logan 0.9 TCe 2018

          Comment


          • #35
            Am luat anul trecut huse din vitan. Huse de origine, nu se prind ca alea universale ci sunt facute pentru Logan 2. Se monteaza foarte usor si se demonteaza si mai usor. Le am de un an si le-am spalat deja de 2 ori(am copil mic). Ce nu imi place la ele faptul ca pe spate am doar o husa pentru tetiera tip virgula, celelalte 2 sunt ca pe fata dar merg.

            Am dat 180 ron pe ele, cele universale erau 150, merita din plin diferenta. La bancheta din spate sunt separate pentru fiecare parte si se prind cu arici. Incerc sa gasesc pozele, le-am postat pe alt topic.

            L.E. am gasit topicul...pozele nu au fost cele mai reusite insa le voi demonta cat de curand pentru o noua spalare si voi face poze la sistemul de prindere.

            Last edited by Gaby20045; 23 August 2018, 17:14.

            Comment


            • #36
              Cred ca gresesti. Nu stiu sa existe huse de origine... Poate vrei sa spui huse dedicate...
              Da, cred ca fac diferența de bani...

              Comment


              • #37
                Huse de la ...huse
                Montatul mi-a luat o grămadă de timp și nu am terminat...
                Trebuie să vad cum se dă bancheta jos sau cum să fixez mai bine șezutul... prinderea pe sub banchetă
                Attached Files
                Logan 0.9 TCe 2018

                Comment


                • #38
                  Cauta sa dai bancheta jos si scaunele, se monteaza super daca-s date jos, asa am facut eu la Leutzul meu si arata perfect intinse. Gaurile pentru tetiere cu o tigara aprinsa le dai .

                  Comment


                  • #39
                    Sau cu o foarfeca tai un mic X.
                    Cred ca e mai ok cu tigara ca poate opreste desirarea (nu știu dacă apare). Eu am taiat cu foarfeca. Nu fumez...

                    Comment


                    • #40
                      Husele din față au venit tăiate pentru tetiere...cruce...cele din spate nu ( 4 tetiere la număr....câte 2 pentru fiecare model... )
                      Metoda aplicată pentru găuri a fost / va fi cuter/ foarfecă.

                      Problema este scoaterea / rabatarea banchetei să întind bine husa banchetei....am tras (nu prea tare) fără succes.
                      Husele vechi după 4 ani și o spălare erau ca noi...doar petele de grăsime. Nu s-a pus problema de desfăcut / deșirat.
                      Logan 0.9 TCe 2018

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by sebibv View Post
                        Sau cu o foarfeca tai un mic X.
                        Cred ca e mai ok cu tigara ca poate opreste desirarea (nu știu dacă apare). Eu am taiat cu foarfeca. Nu fumez...
                        Nici eu nu fumez, dar a meritat sa stric o tigara si au iesit perfect gaurile !

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by anduvirgil View Post
                          Huse de la ...huse
                          Montatul mi-a luat o grămadă de timp și nu am terminat...
                          Trebuie să vad cum se dă bancheta jos sau cum să fixez mai bine șezutul... prinderea pe sub banchetă
                          N-ar trebui sa-ti ia gramada de timp. Eu in circa jumatate de ora le-am montat, lucrand lejer.
                          La bancheta din spate, sezutul in rabatezi in fata. Bagi mana in zona cuplelor pentru centuri si tragi in sus.
                          Spatarul se rabateaza apasand cele doua butoane aflate pe laterale.
                          Sistemul de prindere al huselor e simplu si eficient. Iti zic din experienta pentru ca am si eu de la huse.ro
                          Bafta!
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • #43
                            A mers relativ usor montajul...mai ales ca am avut de unde sa aleg dintre piese....doua randuri de huse pentru tetiere. )
                            Eu sunt mai gentil si nu am tras suficent de tare de bancheta, iar spatarul e fix. Aici am pierdut timp.
                            A da, a doua zi am vazut ca nu prinsesem la scaunele din fata...sezutul la mijloc.
                            Printre altele, fata de primul rand de huse, acestea nu au mai fost marcate unde se aseaza, iar buzunarele sunt largi. In rest aceleasi materiale de calitate, care nici dupa 4 ani nu s-au lasat, scamosat.
                            Gaurile pentru tetiere la scaunele din fata au venit date...X cu cuterul, iar pe cele din spate le-am facu la fel. S-au ascuns perfect sub inelele de plastic in care intra tetierele.
                            Logan 0.9 TCe 2018

                            Comment


                            • #44
                              mai stiti de altundeva huse pt logan 2?
                              alternativa de la www.huse.ro?

                              Comment


                              • #45
                                Dupa ce am vazut piata am ajuns tot la huse.ro
                                Au si varianta basic https://www.huse.ro/promotii-huse-auto/171
                                Logan 0.9 TCe 2018

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google