Jante,model Si Brand

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca e asa o sa ma interesez si eu. Am pe cineva care a lucrat in uzina.
    Daca reusesc va anunt.

    Trimis de pe al meu D5803 folosind Tapatalk

    Comment


    • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


      In cazul in care va intereseaza. Eu de aici le-am luat si nu au fost probleme.

      Comment


      • Da exact acestea sunt probabil originale sau dacă nu o copie foarte bună

        Comment


        • Ce ziceam... "Pitesti, judet Arges "

          Comment


          • N-aveti decât să comandați ��

            Deci un adaos de aproximativ 50% fata de pretul din uzină dar totuși mult mai ieftine decât din alte surse alternative
            Last edited by augustus8186; 15 June 2018, 10:07. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Va prezint jentile mele ... Mak Milano4 black mirror cb72.00 6.5x16 4x100 et35
              Loganul Prestige
              Attached Files

              Comment


              • Superbe, sa le stapanesti sanatos. Arata bine rau

                Comment


                • Din ciclul cand nu ai ce sa faci si mai cumperi ceva de pe Aliexpress [emoji16]
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 17 July 2018, 21:50.

                  Comment


                  • Am tot cautat si eu jante din aceiasi categorie ca al meu logan sce (low cost) si m-am oprit la astea ASW 7206 Argintie R15 6,5 4X100 ET38. Nu e nevoie de inele,garnituri,nu atinge pe nicaieri si nu voi avea erori,nu?
                    Attached Files

                    Comment


                    • Am schimbat si eu jantele de tabla cu:
                      ATS Streetrallye 6x16 4x100 et35 dark-grey.
                      Attached Files

                      Comment


                      • cati pesos?

                        Comment


                        • Ce ET au jantele de tabla din fabrica? Vreau sa iau una pt roata de rezerva si am gasit si cu ET40 si cu ET50. La ambele scrie "pentru Logan".

                          Comment


                          • Sigur nu 50, alea de 50 sunt pt L1.
                            Eu pe cele de 16 am avut et 37 ( din fabrica ) si am trecut pe 16 la et 40 de aliaj.

                            Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Salutare!
                              Jantele de tabla (pe 15`) la Logan II au ET 40. Cele cu ET 50 sunt pentru Logan I..
                              JAntele pe 16` pot fi atat cu ET 40, cat si 37.

                              Comment


                              • Salut, am o nelamurire si as vrea daca se poate cateva pareri, mai are cineva dilema asta ?
                                Am un logan prestige 2017 0,9 cu gpl, roti pe 16 si as vrea sa le schimb cu unele pe 15, pt ca mi se pare mie ca:
                                1) trag putin mai greoi decat cele pe 15, deci cu cele pe 15 ar fi putin mai sprintena masina
                                2) consuma putin mai mult
                                3) ma gandesc eu, ca in timp directia va avea de suferit mai mult decat ar fi avut cu roti pe 15
                                4) masina nu este la fel de confortabila la denivelari, este rigida,

                                Deci voi ce parere aveti, s-a mai confruntat cineva cu aceasta situatie ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google