Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce pot sa zic este ca arata ffffffffffffffffffffffff bine! si as cumpara o daca se vinde asa...dar presupun ca sunt alte preturi.

    Comment


    • Aproape 400.000 Hryvna (adică cam 62.000ron) unul full(standard nu are Medianav, cameră marșarier și lista continuă) cu 0,9 TCe - au scos porcăria de k4m
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Oare are aceasi tabla?

        Comment


        • Aproape 14 mii de euro. Pai, intra pe terenul Megane la banii astia. Versiunea Life, cu 1.6 sce 115CP e 14.700 euro.
          Last edited by mr.K; 7 February 2017, 19:52.

          Comment


          • intra pe multe terenuri la banii astia, aceeasi tabla subtire, antifonare ioc si siguranta zero ( chiar minus ... )

            Comment


            • Bine, acusi ni se transmite prin intermediul purtatorilor de cuvant ai Dacia ca mai e nevoie de 700 de euro pana la Megane, si ca nu e full de full ca Loganu'.
              Desi Life ala are din standard destule.

              Comment


              • Poate la ei, Meganul este mult mai scump ca la noi, oricum sa dai peste 11000 eur pe dacia e cam mult. Raport pret/calitate este satisfacator/bun.

                Comment


                • Pai stai, ca la noi in echiparea aia, apare cine stie cand. Sau niciodata.
                  Pacat c-a murit Stroe, ca era cineva de pe forum neam cu el, ne mai tinea la curent cu noutatile.

                  Comment


                  • Mie imi plac foarte mult jantele din poza asta.

                    Un cod ceva pentru ele sau ceva detalii exista? Poate in viitor se vor "importa" si pe la noi.
                    Attached Files

                    Comment


                    • 7711547605 Voyage
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Nu era vorba ca in februarie apare 1.0sce pe logan ? A condus cineva ? Chiar sunt curios de consumuri, de cum se comporta.
                        In viitorul apropiat s-ar putea sa iau un Sandero 1.0sce (si ziceam ca nu imi trebuie 1.0sce)

                        Comment


                        • Mi se pare o mizerie de masina cu motorizarea respectiva, nu datorita motorizarii in sine, ci estajarii cutiei. Daca la 120 in 1.2 ma enerveaza sunetul motorului, gandeste-te cum o sa iti bubuie in urechi 1.0, care are la aceiasi viteza probabil 500-800 rpm peste.

                          Comment


                          • ce sa zic mare diferenta intre 1.0sce si 1.2 d4f
                            eu l-as prefera fara ezitare asta nou tehnologie mai noua nu vechitura aia de d4f aparut in 1998
                            am pe sandero asta d4f l-as schimab iimediat cu 1.0sce daca s-ar putea opta acum.,

                            Comment


                            • Stateam de vorba, deunazi, cu cineva care a plecat sa munceasca in Belgia. Povestea ca acolo are de la munca un Sandero 1.2 16v si se plangea ca "dom'le e puturoasa rau de tot". Il intreb, putin timid, ce masina conduce in tara. Zice, Matiz... Marsh, mha, d-aici!

                              Cam asa e si cu 1.0 SCe, care nici n-a aparut inca pe strazi, dar este o putore ordinara si galagioasa.
                              Last edited by vitriol; 9 February 2017, 10:07.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Originally posted by anton.dan View Post
                                ce sa zic mare diferenta intre 1.0sce si 1.2 d4f
                                eu l-as prefera fara ezitare asta nou tehnologie mai noua nu vechitura aia de d4f aparut in 1998
                                am pe sandero asta d4f l-as schimab iimediat cu 1.0sce daca s-ar putea opta acum.,
                                Da, dar gandeste-te ca 1.0sce e mai complicat la intretinere. In caz de ceva te-ai ars

                                Nu a zis nimeni ca e racheta, ca merge bine la drum lung. Dar pentru cei care fac drumuri scurte cum fac eu in general, sau prin oras sau chiar drum lung si nu depasesc 100km/h , e o optiune de luat in calcul. Sau ca o a 2-a masina, daca nu vrei sa platesti taxe mari.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google