Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mr.K Esti sigur? Te-ai mai uitat asa pe la ele sa le vezi? Eu ma uit destul de des...ia te mai uita.

    Comment


    • Vad ceva pe butonul ala mare. Acolo e?

      Comment


      • Acces USB...

        Comment


        • Macar vad ca au scurtat antena, cel putin la mcv stepway.

          Comment


          • mr.K Esti sigur? Te-ai mai uitat asa pe la ele sa le vezi? Eu ma uit destul de des...ia te mai uita.
            Deci, are sau nu ?

            Comment


            • Chiar ieri am vazut o asemenea antena la un coleg de munca pe L1 si vroiam sa-l intreb de unde a cumparat-o.

              @K, are acces usb radio media.
              Last edited by aris86; 8 March 2017, 11:09. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • mr.K nu...evident. Sunt rare masiniile cu SDCard. chiar foarte rare. Stiu stiu...dar dacia pentru ca nu are este cea mai proasta...si cea mai si cea mai...

                Comment


                • Nu-i asta o problema, la o masina ii pui tu ce vrei.

                  Dar, iti recomand ochelari. Io vad bine.
                  Te-ai mai uitat asa pe la ele sa le vezi? Eu ma uit destul de des...ia te mai uita.
                  Last edited by mr.K; 8 March 2017, 11:45. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Suport sd card? Unii au ajuns cu aberatiile la nivelul infinit incat musai vor suport SD card in masina? De aia nu merge masina ca nu are suport SD Card? Pune bre un link sa vada si "okii" mei o masina cu suport sd card, ca sincer eu nu am vazut inca (exceptand radiourile after-market). De fiecare data cand intru pe forum ma astept la aberatii, dar asta le intrece si le bate pe toate, da asa la stilul K.O. Inca sper ca nu am inteles bine.
                    Asa ca paranteza, s-au inventat stickurile usb alea mici mici mici mici de nici nu le vezi cand sunt infipte-n mufa.
                    Da o geana la poza asta:
                    sigpic

                    Comment


                    • Masina merge si fara sa ai cass, cum era Loganul chel, in 2004.
                      Nu dau 2 bani pe ce cred unii.

                      Comment


                      • Ce cauti pe forum? Racolezi adepti pt religia anti-Dacia cu sediul la Iasi?
                        sigpic

                        Comment


                        • Musiu, discutam cu un coleg despre facelift.
                          Lasa oamenii mari sa vorbeasca, daca nu ai ceva de spus despre subiect, ci doar despre persoana mea.
                          Mai baga niste injuraturi pe youtube, fa ce faci tu de obicei.
                          Vezi ca ai la fiecare user o optiune, se numeste "Ignore user". Activeaz-o in cazul meu si drumurile noastre nu se vor mai intersecta.
                          Last edited by mr.K; 8 March 2017, 12:37.

                          Comment


                          • Cel mai mic stick pe care nici nu-l sesizez cand este in portul usb al navigatiei,mi se pare asta

                            Cd-ul mi se pare depasit demult.
                            O masina nu merita tunata decat daca ai pitici pe creier.
                            Singura masina pe care as tuna-o ar fi un camion Peterbilt [emoji2]
                            EDYCJA TAPETY: CIąGNIK, PETERBILT 379, TUNING - Darmowe tapety na pulpit w wysokiej jakości które możesz umieścić na pulpicie jednym kliknięciem. Na stronie znajdziesz równierz zdjęcia i tła. Nasza społeczność liczy 25 000 użytkowników która dodała 220 000 unikalnych tapet. Dodatkowo edytor tapet oraz puzzle.
                            Last edited by Old Driver; 8 March 2017, 12:44.
                            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                            Comment


                            • N-am mai avut un CD pe mana de vo 2 ani. Ultimul CD cu muzica avut de mine a fost prin 2010...(atunci am avut masina sparta si mi-a fost furat cd-player-ul...urmatorul nu a mai avut CD...doar stick usb)

                              Comment


                              • Am si eu un stick USB din ala, dar folosesc cardurile, mult mai comode.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google