Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, dar nu persista mirosul acestora. Am experimentat eu.
    MiNnRuZ

    Comment


    • eu am trei ambi pou car
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        asta nu-mi place , faptul ca ne obisnuim cu mirosul , si nu mai simtitm nimic. daia un air wick dala de casa e ok ptr ca da fasuri periodic. am vazut ca a aparut unu mic acuma si cu senzor de prezenta , o sa iau unu ptr teste...

        Am eu unul din ala...am dat pe el 10 lei cu tot cu rezerva si baterii incluse,a fost sau este si acum promotie..
        Il reglezi sa dea cate un fas la 30-15-7 minute si suplimentar dai butonul pe senzorul de prezenta ca sa dea fas de cate ori simte prezenta.
        Acest aparat se potriveste de minune in lacasul de la scrumiera si chiar daca intru in masina dupa 2 zile...se simte mirosul puternic.
        Il tin pe 30 de minute sa fasaie,,ca daca as da la 7 minute ar fi deja prea mult miros.

        Comment


        • ambi pur car anti tabacc!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • eu folosesc sticlute care se agata la oglinda sunt multumit de ele

            Comment


            • Folosesc Areon cartonas cu atza care se agata sub oglinda. Culoarea neagra.Costa 3 lei. Miroase cel mai placut din cate am incercat. Arata ca in poza asta : http://arch5.okr.ro/auctions.v3/700_...15-700_700.jpg

              Am incercat odata o sticluta si nu mirosea absolut de loc oricat as fi inmuiat lemnul ala in solutie. Am ramas total dezgustat,cu sau fara tot aia era.
              Last edited by Raoulemilian; 19 May 2012, 00:40. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • ce aroma recomandati dintre cele cu sticluta de lemn? avea un prieten in masina...mirosea foarte frumos...dar nu a vrut sa zica ce aroma e cat mai costa? acum de curand nu am mai vazut prin magazine...
                MY CLA

                Comment


                • recomand cu incredere jelly belly cherry. e undeva la 3 euro dar nu se compara cu nimic, nici macar cu CWS!

                  Comment


                  • Cele cu bile in borcanel (verzi, rosii etc) din Carrefour cam cat timp tin vara?

                    Ce merita cumparat (pt miros deosebit): sticluta cu dop de lemn sau chestii gen conserve, borcanel cu bile etc?

                    Comment


                    • Dupa cum am mai zis,,eu folosesc un Air Wick ce incape in lacasul de la scrumiera. Are un miros foarte puternic care persista si o rezerva ajunge vreo 45 de zile cu reglajul la 30 de minute. Daca vrei sa iti dea cate un FAS mai des il reglezi la 15 minute sau la 7 minute,,dar si rezerva se goleste mai repede. Aparatul ala intra si in buzunarul de la usa daca nu vreti sa o tineti la scrumiera.
                      Daca puneti 2 aparate in usile fata,,s-a terminat smecheria,, o sa aveti miros de va imbatati Nici nu o sa mai stati in masina pana nu aerisiti

                      Ps,,daca activati si senzorul ala da cate un fas in plus de cate ori simte prezenta in jurul lui,,dar nu da mai mult decat unul singur in intervalul de timp prestabilit.
                      Attached Files
                      Last edited by Ivan Marian; 5 June 2012, 14:39.

                      Comment


                      • california scents folosesc eu
                        sigpic

                        Comment


                        • Aveti idee unde gasesc california scents in Iasi? chiar vreau sa incerc dar nu stiu cine vinde, unde.

                          Comment


                          • magaine de piese auto,supermarketuri,benzinari...
                            MY CLA

                            Comment


                            • am vazut odorizante air couture la mine la munca..nu am mai vazut prin hypermarketuri sau magazine?de mirosit,miroase super insa nu stiu daca persista!a mai incercat careva?

                              Comment


                              • am cumparat ieri un odorizant in sticluta cu dop de lemn miroase foarte frumos eu am ales bubble gum a costat 8 lei si am primit si un bradulet...
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google