Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde pot gasi o schema detaliata a masinii? schema instalare ac?adica schema electrica

    Comment


    • Poate sa posteze cineva un cod pentru compresorul de AC de Logan 2 1.2 16v Euro 5? Am luat o instalatie de AC de pe un 1.5 dci si compresorul pare sa aiba altfel de canelura fata de pompa de servo (cu care ar trebui sa imparata cureaua de accesorii).

      Comment


      • Buna ziua am tot citit pe aici pe forum dar tot nu am gasit raspunsul, mi-am luat toate componentele instalatiei de ac pt logan 1.4 dar mai treubuie instalatia electrica si nu imi dau seama cum sa o fac . Ma poate ajuta cineva ?

        Comment


        • Stiu ca nu sa mai scris nimic pe acest topic de ceva vreme, dar as vrea sa stiu si eu, daca monteaza cineva ac. In orasul Craiova sau imprejurimi? Este vorba de un 1.5dci care nu are servo, si nu as vrea servo, doar ac. Multumesc

          Comment


          • Salut.
            Rog mult daca ma poate ajuta cineva cu schemele electrice pentru instalatia de aer conditionat si pompa de servodirectie electrica,pentru un logan 1.5dci euro 4 fab.2007.
            Sau daca nu are schema nimeni,unde se leaga firele la calculator.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google