MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci astept ,hai curaj ,ca timpul trece...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Salut. Eu sunt din Braila... scrie si la locatie si as veni cu placere daca voi putea. Ca loc de intilnire as propune un camping la munte sau la mare unde sa pot intinde cortul si sa facem o tabara de ... cite masini se vor stringe. De exemplu la Soveja exista un astfel de loc de campare FREE dar si fara utilitati. Apa potabila la izvor si restul... Nu stiu citi accepta astfel de conditii. Pentru mare as propune Hanul Piratilor. Are loc mult si ne putem desfasura in voie.
      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

      Comment


      • Haide baieti mai cu curaj
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • da da hadeti ,sau nu vreti sa facem o intalnire a mcv-istilor din tara ...
          scrieti locatia si o data ,cand sa fie intalnirea .


          01.sebi8ta-MCV 1.6 16v-August-Brasov sau Eforie
          02. MihaitzaMCV 1.6 8v - in august e bine ..
          03. ice
          04. tvstar1
          05......
          05......
          100 +...blackufo
          speram sa fim multi
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Da da hadeti ,sau nu vreti sa facem o intalnire a mcv-istilor din tara ...
            scrieti locatia si o data ,cand sa fie intalnirea .


            01.sebi8ta-MCV 1.6 16v-August-Brasov sau Eforie
            02. MihaitzaMCV 1.6 8v - in august e bine ..
            03. ice- fagaras august
            04. tvstar1
            05......
            05......
            100 +...blackufo
            propuneti ca timpul trce
            sigpic

            Comment


            • si eu ca la urma

              la inceput toata luma s-a prezentat...ma rog...mai mult masina
              iulian(bebita) iasi
              logan laureate 1.6 16 valve, gri platini,5 locuri, ac, abs bosch, cd,si...nu mai stiu
              ...ce are un laureate din octombrie 2008...are vreo 31 000 kilometri...din pacate pana akuma am schimbat placute frana si trebuie bucsele... in schimb bun
              spatios a si au incaput 15 persoane in el

              Comment


              • Foarte tare bebita.Ai facut un test de bagaj ),15 oameni asta e tare. Sunt curios daca s-a incercat vre-o data un test gen Smart."Cati oameni pot intra intr-un MCV?'' Numai de bine

                Comment


                • parerea mea, ar trebui sebi sa deschida un thread nou cu titulatura de intalnirea nationala a MCV-istilor nr . 1 si pe acest thread sa se continuue cu prezentarea masinilor sa a forumistilor care au mcv . nu de alta dar s-o cam mestecat toate , cred ca se poate...........
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • o sa deschid si un thread dar intai sa ne hoataram la o locatie si o perioada din an , dar asta cat mai repede..
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • 05.B-76-GCX / cat_alex52 - sf. iulie sau august la munte ... :-)
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • daca se tine in centrul tari le va fi mai usor la toti sa vina parerea mea.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • de ce nu se stabileste locatia dupa alte criterii? de ex. poate sa aiba un cuvant in plus clubul cu cei mai numerosi mcv-isti din tara ,si acolo sa se tina aceasta intalnire , o parere.
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment


                          • balackufo pai ar fi o alternativa dar asteptam inca pareri.
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • La Ploiesti sunt 3 "bucate" MCV .. din care doar 2 prezente pe la intalniri .. hai sa vedem unde se strang mai multe .. am o vaga impresie ca pe la Brasov :P

                              Comment


                              • la sibiu 2 prezente la intalnirii
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google