MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • as vrea sa vad cel putin 50 de MCV-uri dar ma-ndoiesc, ..........deci cine deschide lista de prezenta? eu o inchid, multumim sebi ca incerci sa ne aduni.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • Salutare MCVisti ,ma bucur ca au inceput sa fie mai multi adepti si pasionati de MCVuri eu sper sa ingros randurile asa ca voi fi si eu pe aici cu al meu MCV
      mai multe despre al meu MCV de care sunt foarte multumit sper sa gasiti in lincurile de mai jos
      ---------------------------------------------------

      Attached Files
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • IN DATA DE 5-6 MARTIE 2011 BRASOV.. SUNTETI INVITATI LA REUNIUNEA MCV-urilor .VA ASTEPTAM CU MARE DRAG PE TOTI.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • Pina in martie mai este dar am notat data si sper sa pot fi prezent si eu.
          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

          Comment


          • IN DATA DE 5-6 MARTIE 2011 BRASOV.. SUNTETI INVITATI LA REUNIUNEA MCV-urilor .VA ASTEPTAM CU MARE DRAG PE TOTI.

            Nu se accepta refuzuri din partea MCV-istilor..

            Am anuntat de acuma tocmai ca sa nu iceti ca NU sa stiut sau ca ca cine stie ce planuri aveti..In planurile voastre de concediu,plecari prin tara ,timp liber sau ce planuri va faceti ...VA ROG sa aveti si aceasta INTALNIRE ..si AM MAREA rugaminte sa veniti ,ca sa facem ceva inedit si sa e simtim in primul rand bine si mai mult de atat sa aratam intregii tari ca suntem o comunitate unita siplina de viata .Multumesc de intelegere.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • Sunt de acord cu data, mi-as dorii sa pot ajunge si eu, din nefericire eu nu stiu decat cu vreo 2 zile inainte daca am sau nu liber. O sa fac tot posibilul sa ajung, nu mi-as dori sa ratez aceasta intalnire.

              Comment


              • sebi , pe mine de ce nu m-ai invitat , aseara pe mess nu ai zis nimic
                credeai ca scapi de mine , primul MCV-ist al acestui forum , de fapt cred ca al2lea ca primu a fost SPIKE...

                in principiu vin si eu...

                sigpic

                Comment


                • se va suprapune cu cea regionala ?
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • o sa fie regionala mcv-istilor ..........daca nu nationala noastra.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • IN DATA DE 5-6 MARTIE 2011 BRASOV.. SUNTETI INVITATI LA REUNIUNEA MCV-urilor .VA ASTEPTAM CU MARE DRAG PE TOTI.
                      Va fii odata cu regionala de la brasov care va avea loc in aceiasi data .
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        sebi , pe mine de ce nu m-ai invitat , aseara pe mess nu ai zis nimic
                        credeai ca scapi de mine , primul MCV-ist al acestui forum , de fapt cred ca al2lea ca primu a fost SPIKE...

                        in principiu vin si eu...
                        Si eu al 3 lea nu scapati asa usor
                        Sper sa ne adunam mai multi si sa ne distram asa cum stie numai trupa Logan Club
                        sigpic

                        Comment


                        • da da..incepand cu luna Februarie facem lista de participare ,pana atunci asteptam sa treaca sarbatorile..si dam drumu la lista de participare.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Intrebarea este???? eu al catalea am fost???????
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • Mai conteaza al catalea ai fost ?! Numai sa fim prezenti ! Poate ma abonez si eu cu vreo cativa colegi de pe la iasi ... inca nu stiu sigur :-)
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • da cata ..te asteptam .veti avea parte de surprize placute..va garantez..
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google