MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iti multumesc mult.

    Unde gasesc piese originale ieftine ?
    Distributie,pompa apa,bujii,filtru motorina?
    Last edited by aviatorul76; 19 June 2011, 20:05. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Loganelul )

      Decembrie 2007-ianuarie 2008
      170.000 km
      1.5 dCi 85 CP

      Dar ieri ....... a facut poc ...
      Attached Files

      Comment


      • am eu bara pentru tine..tot rosie
        Attached Files

        Comment


        • daca vreti sa mergeti pe TRANSALPINA, incercati sa ajungeti anul asta neaparat, pentru ca asfaltul e turnat cam de mantuiala, asa ca la Romanica, si nu stiu cum o sa reziste zapezii de peste iarna. (la prima zapada mare drumul devine impracticabil pana spre sfarsitul lui mai- valabil pentru orice sosea la o altitudine asa de mare).
          Ps. inainte de asfaltare drumul nu punea nici un fel de problema unui logan, mai ales diesel (cuplu mare jos, nu se incinge ca benzina). de altfel s-a facut si cu tico, e un topic dedicat pe alte forumuri.
          Ps2. logan mcv albastru marin, 2007, 1,5dci 85cai (remapat105cai),laureat plus, 81000 km
          Last edited by bogmcv; 25 August 2011, 12:57.

          Comment


          • Dacia Logan MCV 2008 1.5 DCI 85CP...Alb Glaciar...70000

            Comment


            • Fratilor,
              Ar veni lumea pe la intalniri, dar nu toti avem servicii care sa ne permita iesirea la iarba verde la sfarsit de saptamana!Sa nu credeti ca suntem lenesi, pur si simplu sunt probleme, de aici si unele perioade de inactivitate.

              Comment


              • Ionut din Tg.Neamt detin MCV 16.16V din 2007 Griu Cometa sunt foarte multumit de el.
                Attached Files

                Comment


                • mcv 7 locuri 1.5 dci cumparat recent sh 2008 foarte incantat de masina perfecta pt criza!

                  Comment


                  • MCV 7 locuri 1.5 DCI 105 cai din noiembrie 2007 merge de rupe ,schimbat un capat de bara pe stanga in rest ....bice 10++++++++

                    Last edited by petroman; 3 December 2011, 22:48.
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • Se apropie regionala de la Kronstadt , ne adunam si noi mai multi sa facem o sesiune foto frumoasa ?

                      Prezenta REGIONALA Kronstadt 2012 :

                      1. FANE_CLK
                      Last edited by FANE_CLK; 25 January 2012, 15:52. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Eu unu vin sigur la regionala dar cred ca o sa stau numai Sambata de dimineata pana seara.Nu stiu sigur daca pot sta mai mult dar de venit vin 100%.Ar fi frumos sa na strangem in numar mare.

                        Comment


                        • Si eu o sa vin. Cam 90% o sa vin sigur.

                          Comment


                          • Sa traiti domnilor am din 2007 un Laureate 1,5 DCI 85 HP Alb 70000 Km in prezent Fara modificari de o cam data La 65000 schimbat bielete directie.In rest schimburi ulei (folosesc Mobil 1) schimb filtre si apa paie si bataie.

                            Comment


                            • Eu unul inca nu stiu sigur daca o sa vin , ptr ca masina o sa intre in noi modificari si cat de curand o sa o duc la "make-up" .. totusi mai vedem pana atunci .. eu unul sper sa termin ce mi-am propus pana atunci , dar ..

                              Comment


                              • Pana la urma, in ce vret sa o transformi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google