Un Altfel De Tuning

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    e faina...vorba unui coleg...daca utilizau plafonu de la masinile de ambulanta era perfect...ca e cam mica ..
    dar de apreciat munca care a pus-o propietaru'

    Comment


    • #3
      interesant dar cam stramt.oricum e o treaba de apreciat.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • #4
        E misto ca idee, dar nu stiu daca le da voie pe strada pentru ca ... in spate nu au centuri. Si daca au un copil, Doamne fereste, in caz de accident, al lui e parbrizul. E curios, mai ales ca are numere de Germania si aia sunt foarte stricti cu asa ceva.
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • #5
          e foarte bun..................dar pentru sot+sotie pitici)



          oricum f tare ideea
          Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
          -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
          Silent Coat.

          Comment


          • #6
            Da, imi place o mini rulota in mcv, deci la un pret mult mai mic
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #7
              Asta mi se pare mult mai interesanta http://www.***********/noutati-auto-...iciale-4827290

              Comment


              • #8
                Foarte tare !
                b 89 plk

                Comment


                • #9
                  oare cat o costa?
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #10
                    Pretul pentru modelul din imagine se pare ca ar fi 15000 Euro.
                    Mi se pare un pret destul de bun.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ady_p View Post
                      E misto ca idee, dar nu stiu daca le da voie pe strada pentru ca ... in spate nu au centuri. Si daca au un copil, Doamne fereste, in caz de accident, al lui e parbrizul. E curios, mai ales ca are numere de Germania si aia sunt foarte stricti cu asa ceva.
                      Pai teoretic masina la baza e o utilitara, pentru transport ... acuma problema soferului ce are in spate si / sau daca transporta persoane. De interzis nu are cum, dar de amendat daca-l prinde cu persoane in spate cred ca da.

                      Comment


                      • #12
                        Nu cred ca o sa gasesti tu vre un AutoHouse sau cum se numesc masinile de genul asta care sa aiba centuri de siguranta in spate.

                        Comment


                        • #13
                          Un proiect total neviabil poti duce cei drept legal doar doua persoane, pe scaunele din fata(soferul+ pasager) si de dormit in masina doar o singura persoana. Vedeti ca imaginile inseala fiind facute cu un aparat foto cu deschidere mare! Cei care aveti MCV vedeti ce mai ramine daca puneti mobilierul din imagine, care ocupa cam tot spatiul aferent usii mici. O persoana mai inalta nici nu poate dormi normal ci doar chircit.

                          Comment


                          • #14
                            masina are numere de slovacia sau cehia,in nici un caz de germania

                            Comment


                            • #15
                              imi place ideea de "pat in masina", buna la drum lung dar ca functionalitate 0
                              "cati santeti?!?"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google