Cheie Briceag Gen Vw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiam de postul #78, dar era vorba de montat unitatea de inchidere pe masina, nu doar de adaptarea cheii. Firele care si cum trebuiesc legate e mai problematic. Daca as avea o poza cu manualul inchiderii care a venit cu respectiva cheie-briceag as putea spune ce fire si unde trebuiesc legate.
    GL-22-TOF

    Comment


    • Stai linistit maistoru ca am parcurs toate paginile.nu intrebam ceva CARE ERA DEJA POSTAT RASPUNSUL.

      Comment


      • imi cer scuze. am semi-inteles ceea ce doreati dumneavoastra sa faceti. aruncati atunci un ochi AICI
        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

        Comment


        • Mersi de link . Daca e la fel, atunci... toate intrebarile si-au gasit si raspunsurile. Nu aveam de unde sa stiu ca e aproape la fel.
          GL-22-TOF

          Comment


          • foarte bune pozele si explicatiile din linkul respectiv.dar nu e chiar la fel.daca stie careva cum se numeroteaza pini la uch care sunt si cum? ar fi ideal.daca isi monteaza cineva in curand sa faca cateva poze sau sa filmeze daca se poate

            Comment


            • Daca to til am la indemana il pun si aici. Cu toate ca documentul mai existain cateva locuri pe forum.... Numerotarea si functiile pinilor de la UCH
              Attached Files
              GL-22-TOF

              Comment


              • danielliviu te bagi la montata centrala de inchidere centralizata? daca da astept un pret ca eu nu am montat`o

                Comment


                • Se baga. Scuze pentru offtopic.

                  Comment


                  • dupa ce montati lasati si voi detalii exacte cum se monteaza ca sunt multi curiosi.

                    Comment


                    • S-a marcat. Asa facem.

                      Comment


                      • mai nou se zice ca la noul clio are cheie tip briceag a vazut cineva?

                        Comment


                        • Asa cum am promis, revin cu detalii pentru montarea unitatii de inchidere de la cheia- briceag. detaliile sunt in poza atasata
                          Attached Files
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • merci mult pentru schema urmeaza sa ma apuc si eu sa montez.

                            Comment


                            • Salutare tuturor, dupa ce am rasfoit acest thread am ajuns la concluzia ca pentru un set de astfel de chei nu ar strica un drum in targ la Vitan. Dar am constatat ca faimoasele chei din Vitan ce colegii in posturile anterioare spuneau ca sunt la 35 de ron sunt 150 bucata... sau cel putin asa vroia sa le vanda tipul respectiv. Ma invart ma mai uit prin targ nu am mai gasit ... ma intorc inapoi gandindu-ma ca o fi cu tot cu facutul cheii si setarea alarmei sa recunoasca cheia. Dar nu tipul a confirmat doar cheia 150 de ron. Acum vine si intrebarea: de unde fac si eu rost de un set de astfel de chei la un pret convenabil ? Va multumesc anticipat.

                              andrrei_ro in postul 141 spuneai ca ai achizitionat un set de chei si cu modul de inchidere la 60 de ron. Am cautat pe site-ul respectiv dar nu am gasit nicaieri. Esti te rog amabil sa imi trimiti si mie un link sau un contact de unde pot achizitiona si eu aceste chei? Multumesc.
                              Last edited by GL-83-SUN; 25 November 2009, 21:10.

                              Comment


                              • vezi pe alfaromtrans e un post cautal

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google