Cheie Briceag Gen Vw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bine o sa intru si io pe acolo poate iau mai multe si mai vand si prin iasi

    Comment


    • #17
      Cum vrei ,iti doresc bafta ,maine daca vii la intalnire sa-mi arati si mie cheia sa vad cum arata .
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #18
        daca cineva din zona Iasi vrea chei briceag pentru ca sa si le modifice gaseste la dezmembrarile de la intrarea din Letcani dinspre Podul Iloaiei - pretul vil negociati

        Comment


        • #19
          Parerea mea: schimbati si sigla VW cu Audi... sau....

          Comment


          • #20
            Originally posted by anubis nou View Post
            Parerea mea: schimbati si sigla VW cu Audi... sau....
            ce vrei sa spui?nu inteleg???????

            Comment


            • #21
              La mine la vw sa tocit emblema din cheia briceag, trebuie sa o schimb.
              Eu unul v-as recomanda sa faceti cheie briceag pentru ford, diferenta este ca acolo cheia intra pe parte ingusta in plastic si nu ca la golf pe partea lata.Deci cheia este mai mica si subtire fata de golf.
              dar marea problema este dupa mine cipul, care este foarte sensibil la socuri iar o data ce ai bulito ai puso (exemplu daca iti cad cheile din mina pe gresie)

              Comment


              • #22
                aloooooooooooooo cei cu tine ,daca am logan cum sa fac chie pentru ford iar daca tot zici ca e sensibil cipul ceea ce nu cred ca eu am scapat cheia de N ori si nu sa stricat (mi te imaginez cu cheia de la vw tau legata de gat - si daca ti sa tocit emblema de vw si tu vrei sa tio schimbi chiar crezi ca e problema LOGANISTILOR

                Comment


                • #23
                  trebuie sa am neaparat si eu o cheie de asta D petroman ingenioasa idee bv bv :P

                  Comment


                  • #24
                    mie mi se pare foarte eficienta nu am facuto de moft ma deranja in buzunar acum...e ok

                    Comment


                    • #25
                      maine , merg sigur la dezmembrari sa caut si eu cheie
                      ms de "ideea" postata

                      Comment


                      • #26
                        As vrea si eu,insa am inteles k functia de deschidere-inchidere din butoanele de pe cheie e anulata.Unde se poate face in asa fel incat sa-mi pastrez functia de deschidere inchidere din butoanele de pe cheie?

                        Comment


                        • #27
                          la cineva care se ocupa de asa ceva (cei care monteaza alarme)

                          Comment


                          • #28
                            este pe net nustiu unde e adresa dar am vazut 2 chei cu tot cu modul de inchidere/deschidere care se adapteaza pe orice masina

                            http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                            Comment


                            • #29
                              Da sunt pe okazii dar 2 chei costa 220 ron si nu stiu daca se merita .
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment


                              • #30
                                cu ce te deranjeaza daca in loc de breloc la cheie pui telecomanda de la alarma eu oricum decand miam pus alarma lasasem cheia cu inchiderea pe ea in casa si o luasem pe cea cheala ca doar comenzile le am pe telecomanda alarmei
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google