Benzina Pentru 1.2 16v - CO 95 Vs CO 98

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by gheorg1975 View Post
    ... astia de pe vacaresti nu au steaguri ...
    Adica e bine daca stii anumite lucruri , chiar daca nu le vezi. The knowledge is power.

    Comment


    • #92
      De ce nu va uitati la ei pe site? Acolo afiseaza statiile la care e valabila oferta pe harta, dau si o lista cu statiile care au oferta pe zile pana la sfarsitul ofertei, pe la anul.

      Comment


      • #93
        O fi mare afacere cu 98 sa cauti sa scutesti cativa lei ? sau e doar efectul placebo si consuma si mai multa benzina decat daca ar fi 95?

        Comment


        • #94
          Originally posted by ParuLuScorilo View Post
          De ce nu va uitati la ei pe site? Acolo afiseaza statiile la care e valabila oferta pe harta ...
          Pacat ca oferta LUKoil nu este prezentata pe o perioada mai indelungata.

          Comment


          • #95
            Mai bine ca nu e pe o perioada indelungata...bucuria motorului
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #96
              Ideea asta cu <bucuria motorului> cu o <benzina ca lumea> este un adevar universal si cu astfel de <bucurii> oricand avem sansa sa ne intalnim, nu numai la LUKoil.

              Comment


              • #97
                Si mie mi se pare ca a crescut consumul de cand pun 98 la oferta! Deci, vedeti, chiar e de 98

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Szente Sandor View Post
                  Ideea asta cu <bucuria motorului> cu o <benzina ca lumea> este un adevar universal si cu astfel de <bucurii> oricand avem sansa sa ne intalnim, nu numai la LUKoil.
                  Citeste mai ..."adanc"
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • #99
                    daca chiar creste consumul cu 98 atunci chiar nu merita marea oferta . ce castigi ? cumva 20 cai sau martoage? in nici un caz. poate amagirea ca motorul merge in alt sens. daca chiar exista cineva care are satisfactii de la aceasta promotie cu 98 de la LUK ESTE RUGAT SA LE FACA PUBLICE PE FORUM. multumiri anticipate

                    Comment


                    • Nu castigi nimic decat faptul ca motorul merge NORMAL.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • of la un rezervor sa zicem ca alimentezi 40 litri rezulta o economie de 16 lei aprox. oare daca consuma mai mult nu ajungi tot acolo la 95 ?

                        Comment


                        • Experienta mea cu LUKoil (sau Lukoil): 98 a fost intotdeauna 98 (nu 95).

                          Comment


                          • deci merita sa alimentam cu 98 ?

                            Comment


                            • In opinia mea, da, merita.

                              Comment


                              • azi am alimentat 98 de la lukoil vacaresti cu 5.31lei(ecto),dar la un matiz.momentan nimic de luat in seama,dar numai dupa 25km.am sa incerc si la logan sa vedem schimbarea.revin cu impresii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google