Pareri Posesori Logan 1.2_16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai daca n-are oglinzi electrice, n-are comp d ebord...bine ca are 4 roti si volan. sta-le-ar "ofertele" in gat... la mamele lor
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • E bine dar nu prea cu noile versiuni ) 1.2 gpl ....AC si mp3 optional pentru preferance .....e bine si cu 1.6 16v pe sandero dar urmeaza marea "prosteala pe fata" si anume : ambiance are acum bare de protectie negre, jante de otel cu capace mini arges, lipsa inchidere centralizata dar pretul este tot 6500 euroi deci un mare fas.....preferance are optional acum geamuri electrice fata +inchidere pe cheie + proiectoare si lipsa banalul Cd !!! tot in 7400 euroi... iara la sandero oglinzile sun reglabile manual din interior inclusiv la varianta de top))

      Garantia extinsa a disparut pentru logan, mcv si sandero, acum sunt garantate pe viata !
      Last edited by adyta; 19 May 2011, 01:24.
      Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

      Comment


      • da, si laureat-ul e acuma mult mai dotat decat inainte-aproape un fel de prestige, comanda audio de sub volan e standard, poti alege volan piele..

        Comment


        • dar ce-au avut cu computerul de bord la varianta gpl?)
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Probabil pt. ca trebuia adaptat si consumului de GPL.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Probabil..oricum tot vor fi nemultumiti de ultimele "noutati"Nu puteau impaca si capra si varza?Din 2004 au avut tot timpul sa inbunatateasca pe ici pe colo.asta cu cb e ca si faza cu scosul consumului instantaneu de pe afisajul Cb.Eee sa vedem acum feedbackul celor cu gpl la 1.2 16v.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • fiindca nu vor putea in veci sa arate consumul corect pe gpl, deci asadar si prin urmare ar fi inutil.

                Comment


                • cine vrea am atasat listele cu dotarile, preturile, reducerile la LOGAN si SANDERO
                  Attached Files

                  Comment


                  • Da ce ii cu numele versiunilor la Sandero ? Go! etc ?

                    Comment


                    • Asa se numesc acum , uita-te si pe dacia.ro

                      Comment


                      • Din cate vad consumul pt 1.2 GPL in oras e de 10.2, cam mare + creste si consumul pe benzina

                        Comment


                        • Maine ma duc "s-o ridic"!Revin cu impresii...
                          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                          Comment


                          • Cam dupa cati km sa simtit terminarea rodajului la voi?Se simte la zgomot,"zvac",consum vreo modificare dupa ce se iese din rodaj?
                            Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                            Comment


                            • Sunt cateva "praguri" pe care le trece o masina noua... 1.000/3.000/5.000km.
                              Eu am trecut de ultimul si totul este OK, nu imi pot da seama daca este vreo diferenta majora... poate dupa 3.000km s-a simtit ceva. Dar nu ca si cum ar fi un "click","zvac", ori altceva... La consum e cam la fel, un pic mai mic acum parca.
                              Cand era in rodaj mergeam mai incet, iar acum un pic mai tare deci e cam tot pe acolo.
                              Consumul mediu dupa 5.700km, la mine, este 6.5 mers 70/30% interior/exterior.

                              Comment


                              • Eu as zice ca nu mi-a scazut dramatic consumul, ci mai degraba am invatat eu sa merg cu ea! Avand acceleratia electronica, trebuia sa dau drumul mai din timp la pedala de acceleratie inainte sa calc ambreiajul ca se tura mult! Mai ales cand e motorul rece!

                                Cat despre rodaj eu spun ca dupa prima mie de km s-a simtit!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google