Probleme Retea Service Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asta se poate întâmpla,daca nu asisti la lucrare!

    Comment


    • #17
      Asta este primul criteriu dupa care aleg service-ul.
      Si eu am renuntat la Adras si m-am dus la Dacoserv pentru ca pot sa asist.

      Comment


      • #18
        Eu am tot fost la Adras Militari din 2008 pana prin 2011 si de fiecare data am asistat la lucrare. Acum merg si eu la Dacoserv, dar din alte motive, nu pentru ca nu m-ar fi lasat sa stau langa masina. Dar poate intre timp s-a schimbat politica Adras.
        http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

        Comment


        • #19
          In iasi stie careva cum e la CAremil?
          soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

          Comment


          • #20
            la caremil poti asista cica doar cand iti pun piesele pe masina. atat. adica f. putin. in rest, te uiti pe un televizor mic in sala de asteptare, pe care nu vezi nimic.
            eu as zice sa te duci la bras. macar la ei ai geam in sala de asteptare si-ti vezi cat de cat masina. daca o sa intrebi care reprezentante lucreaza mai bine... nici una. am avut probleme cu ambele si acum prefer sa-mi fac singur in masura in care pot, iar unde nu pot sau nu am sculele necesare, ma duc la oricare alt service unde pot sta la 1 metru de mecanic pe tot parcursul reparatiei (evident ma documentez f. bine inainte sa stiu si eu pasii pt. reparatia respectiva, ca sa nu ma fenteze).
            internal combustionizer

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google