Consum Logan 1.4 MPI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braila-Otopeni,215km,conditii IDEALE,singur,fara bagaj,seara,20 de grade,70-80 km/h in bord,masina avea 3000 de km,4,8 la suta in CB.dupa minunea asta si dupa alti 10k km,nu mi'a aratat niciodata mai putin de 5,5 pe cb,in nici o ocazie

    Comment


    • Povesti nemuritoare!

      Comment


      • cu 70-80 km/h viteza maxima, nu-i de mirare sa aibe 4,8 % consum. ca practic asta am inteles
        sigpic

        Comment


        • Da, dar daca a resetat Cb-ul in timp ce mergea. Si, si asa eu tot nu cred. Am si eu ceva km cu masina si am mers si pentru consum si pentru viteza, etc.

          Comment


          • nici mie nu'mi vine sa cred...) intr'adevar am resetat cand am iesit din braila...in mers.oricum,am testat asta iarna,am mai postat,acelasi drum,numai ca ruta putin schimbata,slobozia si A2,pana in dristor,mi'a consumat 8 la pompa,mers in 3000-3200-3400 de ture..m'a spart)

            Comment


            • alin0007:eu zic ca are dreptate,eu am facut craiova-valcea,retur,265km,viteza medie,64,3 parca,si am scos consum de 5 in cap!o sa pun si poze ca nici mie nu mi-a venit sa cred!si am resetat cb cu 5 km inainte de a iesii din craiova!asta dupa remapare,inainte sub 5,3 nu am scos niciodata!acuma daca minte Cb mint si eu;)
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Asa o fi. Eu sub 6 nu scot niciodata.

                Comment


                • pai vad ca ai 1.6!noi 1.4:P...o sa pun pozele cand ajung acasa!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • alin:asta pentru ca calculezi la pompa probabil...nu stii ca CB minte garantat?

                    Comment


                    • atunci daca minte mint si eu!nu cunosc daca minte sa nu,dar daca tu zici......
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • CB'ul meu era mare mincinos...

                        Comment


                        • e si normal sa fie asa....eu nu am incredere in electronica asta!...vad la pompa cat consuma!

                          Comment


                          • e prima oara cand aud ca CB nu spune adevaru.....dar cum va da-ti seama?
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • e secret...:P da si tu cateva pagini in spate,s'a mai discutat

                              Comment


                              • Miercuri pe 21, drum de 250 de km, ploaie, vant din fata mare parte din traseu, viteze intre 60 in localitati (am vazut 6 radare noi) si 130 afara, drum destul de prost, greu de depasit- media 6%. Prin oras, unde dimineata merg numai cu 1-a si a 2-a, 8,2% acum, iarna 9%.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google