Putere in plus pt. 1.4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putere si mai putin consum. La cat costa, merita o astfel de modificare pe 1.4i.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • remapare am facut si eu 1.4 2007(125000 km) si nu sant asa multumit sa cad pe spate,nu zic nici ca a scazut consumul si nici ca a urcat,pana nu ai fac iar consumul nu pot sa zic nimic,parca tind sa cred ca papa un pic mai mult,vad liniutele cum scad si km din bord,sincer daca stiam nu dam 150 de lei degeaba,la calculator la remapare mi a zis nenea de la dacia ,ca la ei am facuto ca masina functioneaza impecabil,mi a zis un consum la relanti de 0,8 /h cam asa am anteles eu,adica la relanti pe loc,acum ramane de vazut cand o sa fac plinul......ca nenea ponta iar a scumpit benzina.

      Comment


      • Pai si tu l-ai crezut cand ti-a zis ca scade consumul sau cu astea te-a facut sa ii dai 150 lei. De fapt, nu stiu daca lumea face acum remapare pentru ca a bagat Ponta o noua acciza pe carburant.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • am zis si eu ca au scumpito astia,iar remaparea nu am facut o ca sa scumpit benzina,am facut o sa fie si ia mai sprintena un pic,dar cum am mai spus ,nu ma da pe spate daca antelegi ce vreau sa spun

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google