Panouri Usi Logan Ph2 Pe Logan Ph1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Parerea ta...esti off topic si nu ai ajutat pe nimeni cu nimic cu ce ai scris tu acolo.Dar asa iti place tie sa mananci "ciocolata"cand te plictisesti.
    Intrebarea mea ramane valabila...fete usi PH2?! De la usile din fata ma intereseaza.
    https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

    Comment


    • #17
      Ba chiar am ajutat ;). Cine a inteles bine... cine nu iar bine. Si vorbeste frumos cu mine prietene . Tocmai a scris cineva mai sus ca alea noi costa in jur de 300 de lei bucata. Altu' a zis ca o sa intrebe. Cu ce sa te ajut mai mult de atat? Te-as putea ajuta cu un sfat. Nu mai va dati mari regi ca sunt masini pe forum mult mai frumoase ca ale NOASTRE stock care au si piese la mana a doua . Deci...

      Comment


      • #18
        Originally posted by maestrupiersic View Post
        Cand mai aud pe cate unii... "eu nu pun sh pe masina". Si poate isi ia dumicatul de la gura ca sa faca o modificare la masina. Daca o fata coste 300 de lei pentru ce dracu sa dai 12 milioane cand le gasesti si mai ieftin sh si intr-o stare foarte buna. Nu e ca un chilot sa zici ca l-a purtat cineva. Asa va place voua sa va dati cocosi...
        Care-i problema ta tinere? Ce te f@#e pe tine grija cat sunt eu dispus sa platesc pe anumite piese si de unde anume sa le iau? Atata timp cat nu ma cunosti si nu te cunosc, pastreaza un minim de decenta in afirmatiile pe care le faci.

        Comment


        • #19
          Salut.
          Aveti grija,poate luati cartonase
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google