Problema Telescop ! CRED!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Octavian___30 View Post
    Inuman ce ai patit.
    N-ar fi o problema ca meseriasii de acolo sunt limitati la intelect, dar n-au pic de pregatire in domeniu ....
    Nu fi rau mha .... . Problema e capatul de bara, iar daca masina a mers ok dupa ce a iesit din service nu e vina baietilor din service. Poate ai lovit o groapa destul de tare, poate piesa a avut un defect ...

    Comment


    • #17
      sal

      fratilor loganisti eu am un zgomot pe dreapta fata de la 4000 km si am decat 7000 km cu masina
      am fost cu ea de 4 ori in doua serv diferite si degeaba
      zgomotul mi-a aparut de la o frana puternica (a intrat abs-ul)
      mi-au schimbat bieleta antiruliu si nimic
      am fost iar cu ea zi cica nu are nimic
      ce sa mai cred de serviciile dacia??sau de service???

      Comment


      • #18
        nu va mai faceti sange rau eu am ajuns in service cu usile busite si sa vezi acolo meseriasi mai intai miau pus o usa fara gauri pentru ornament dupa care au dat gauri mai mici si leau marit cu un burghiu mai mic si la sfarsit o pata de ulei pe bancheta spate dupa toate astea am aranjat cu un mecanic sa fac revizia si ce sfat credeti ca mia dat vino cu tot ce iti trebuie la revizie(ulei filtre placute) ca in service erau triple la pret si de acum inainte fac reviziile la acelasi mecanic si treaba merge brici

        Comment


        • #19
          Unghi cadere fata dreapta

          Stie cineva ca unghiul de cadere pe dreapta fata nu se incadreaza in valori la Logan ingeneral?Cica e o problema alor.

          Comment


          • #20
            adica ce vrei sa spui ca nu inteleg?
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • #21
              OFF TOPIC:
              Colegu' tvstar1 , ce nu intelegi , nu vezi ca ai "reinviat" un topic de acum 1 an .... trebuie sa discutam la intalnire !!! Te lamurim noi !!!


              PROBLEMA REZOLVATA !
              Last edited by skandal; 6 January 2010, 09:04.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google