O Chestiune Minora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pe mine cel mai rau ma enerveaza nesimtitii care deschis usa in parcari la magazine si nu se uita cat de aproape e masina de alaturi, o fi asa greu sa tii de usa aia cu mana?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Andrei asta cu usa pfuu e teroare mare... eram acum 2-3 zile parcat pe trotuar , opreste unu si da sa urce sotia ... ii zic atentie cu usa va rog , da da... se urca inchide , pleaca dupa 5min se intoarce coboara femeia se duce pana in casa si cand se intoarce mi-a fript o usa un bandou de sa clatinat masina a plecat si si-a pus palma in cur.... noroc cu bandourile de ``neam prost`` de la mcv ca nu are nimic...

      sigpic

      Comment


      • #18
        Ar fi bine daca s-ar oprin in bandou, dar la mine se cam opresc toate usile direct pe tabla.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          Originally posted by cioby View Post
          Nu ii inteleg pe oamenii astia care dau cu cheia pe masini. imi vine sa ii impusc! Ma frate no or avea si ei masini?! Ce daca ti-a ocupat ma unu locul, altul nu mai gasesti? Dar cum smecherii prosti nu au ce face incep sa isi faca de lucru?
          si eu sunt din bucuresti si mi-au ocupat altii locul, chiar si din provincie, dar nu l-am blocat si nici stergatorul nu l-am ridicat; de zgariat nici nu mai vb. pt ce ma frate atata rautate pe lumea asta? Ca doar nu o sa traim cat calea ferata...
          Mai putini sunt ca tine... chiar ma gandeam sa ma uit cine a parcat in locul ala... tot unul cu un logan... ma gandeam sa ii zgarii si eu masina dar am zis ca apoi sunt si eu un nesimtit ca si el...

          Comment


          • #20
            Am si eu o intrebare.Cum se numeste produsul pentru polisat care se vinde la 140 ron+taxa de curier si consta din 6 produse, flacon pt. polisat ,parbriz bord si roti.Multumesc anticipat

            Comment


            • #21
              Daca e vb de produsul de la tv, e vb de "VS PLATINUM"(ti-am scris fonetic, pt ca nu stiu exact cum se scrie. asa se pronunta)
              Ma gandeam si eu la produsul asta sa mi-l iau, dar mi-e teama sa nu fie vreo pacaleala...
              Daca esti din bucuresti si vrei sa il vezi incearca in spatele magazinului unirea, pe calea calarasi, pe scari.

              Comment


              • #22
                Am avut si eu un eveniment azi inainte sa vin la munca si lam lovit pe unu am dat cu spatele si nu lam vazut . lam lovit cu bara nu foarte tare ... si miam cam zgariat bara si in stanga de sub stop a iesit d la locul ei cam 1 cm nu e ceva f grav aproape ca nici nu se vede... c sa fac ... o fac pe casco sau pe rca-ul meu declar k am gasito im parcare lovita??? Multumesc
                ABS+ 1.6

                Comment


                • #23
                  Cum sa o faci pe RCA cand tu ai fost vinovatul?
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google