Apa In Portbagaj

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa nu va faceti iluzii ca daca le-am schimbat abia acu', au tinut alea 7ani...no f.....g way!
    Jilavela in portbagaj aveam cred de vreo 2-3 ani incoa' (sau poate si mai mult?), probabil intra apa la modu' "decent", cat sa se usuce relativ repede. Acu', intamplarea a facut sa gasesc mocheta mustind si o carpa din care am stors efectiv apa, in ambele parti. De la ploilea astea din ultima vreme. Apa...era cam de 1 spritz in fiecare parte, sa zic...
    Asta m-a determinat sa iau intr-un final masuri.
    Acuma cat o tine...ramane de vazut.
    Last edited by Kojak; 8 June 2013, 00:32.

    Comment


    • #17
      Salutare,
      La fel am avut si eu apa in portbagaj in partea dreapta,am observat abia aseara si acu am fost la Dedeman Bacau si le-a schimbat pe loc ,inca mai am garantie.Acu nu mai are joc deloc.
      Foarte rapizi baietii de la Dedeman ,am vrut sa le las de o bere dar nu au acceptat nimic..

      Multa bafta si cat mai putina apa in portbagaj.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ivan Marian View Post
        Ai aici deja 2 link-uri unde se vorbeste despre problema ta...Deci,,,se poate inchide acest thread!

        Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord


        http://www.loganclub.ro/forum/imi_cu...aj-t17715.html
        Deci...? Se poate continua mai exact AICI, dupa cum am mai scris si alta data.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google