Prestige 1.5 dCi 85 Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    niste laturi de iarna pt modelul jantele din aliaj aveti idee pe unde gasim?
    http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

    Comment


    • #47
      Lanturile din comert sunt pentru orice tip de jante, de aliaj sau tabla.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #48
        Originally posted by andrei
        Lanturile din comert sunt pentru orice tip de jante, de aliaj sau tabla.
        Da, asa e ...nu conteaza ce jante ai, tabla sau aliaj.ele se monteaza deasupra pneurilor si nu au legatura cu jantele de aliaj.ideal ar fi ca iarna sa ai jante de tabla ca nu sti in ce bordura dai acoperita de zapada si nu o vezi si dupa aceea vara se vad urat.
        1.5 DC 85 CP

        Comment


        • #49
          ar fi fost mult mai reusita masina cu niste arcuri si amortizoare sport, cu garda putin mai joasa, cativa centimetri, la viteza se comporta ca o barca.
          http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

          Comment


          • #50
            La banii astia, nu cred ca gasesti o masina ma buna, NOUA!
            Eu sincer m-am cam saturat de toate comentariile asupra loganului, ca ar trebui, ca ar fi fost bine, ca nu stiu ce....luati-va fratilor alte masini, nu va mai luati loganuri, daca spuneti ca nu sunt bune si ca se comporta ca o barca.
            Last edited by crististreulea; 2 January 2008, 11:31.

            Comment


            • #51
              Nu ai inteles corect... nu sunt impotriva loganului, din contra sunt fan... sunt cateva imbunatatiri care se puteau face... incearca sa mergi cu peste 140 km/h si sa ne spui si noua cum se comporta masina...eu am mers si cu 160 pe ploaie, cunosc destul de bine comportamntul masinii mele, am bagat-o in teste de la primii km, in final vei avea aceeasi parere ca a mea.
              Last edited by crististreulea; 2 January 2008, 11:31.
              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

              Comment


              • #52
                subscriu...

                Comment


                • #53
                  si eu am mers cu 160 km/h dar nu mi sa parut nimic neinregula doar ca nu am emblema de wv,cred ca la tine se comporta ca o barca din cauza ca senzorii masinii tale au sesizat ploaia sa vezi cind or fi +35 grade la vara o sa se comporte ca o camilamie cei de la dacia miau spus ca se adapteaza dupa teren doar ai vazut cred destule reclame la TV cu masini de astea
                  Last edited by crististreulea; 2 January 2008, 11:32.

                  Comment


                  • #54
                    Si cand ninge se face sanie.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #55
                      citeste mai bine e vb de prestige... nu de WV..apreciez oricum pozitiv gluma )
                      Last edited by crististreulea; 2 January 2008, 11:32.
                      http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                      Comment


                      • #56
                        azi am ridicat loganu prestige de 85 cp de la dealer . sincer nu a fost ieftin dar imi place caci am si logan de 70 cp si se simte diferenta chiar daca n-am trecut de 2 500 ture ca sa simt cu adevarat diferenta insa e sesizabila clar chiar si la ture mai mici zvacneste mult mai bine .

                        sunt curios daca cineva a facut flashtuning pe un dci de 85 CP impresii ceva ? banuiesc ca trece de 100 cai usor .
                        ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                        Comment


                        • #57
                          castiga destul de bine 105-107 cp, nu mi-am facut, dar m-am interesat aici ,eu caut pentru documentatie, o turbosuflanta mai puternica ce se potriveste pe motorul asta, una cu geometrie variabila daca ma poate ajuta cineva cu un cod, va rog PM. Pna ma hotarasc cu modificarile mai trebuie sa strang si banii.
                          http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                          Comment


                          • #58
                            1.5 dci 85 cp

                            Domnilor , as avea o intrebare loganul 1.5 dci 85 (prestige) are probleme cu injectoarele se infunda??? (de la motorina) spunetim si mie deoarece vreau sa imi cupar unu , pls!!!!

                            Comment


                            • #59
                              nu are nici o problema... daca nu alimnetezi de la statii peco dubioase merge brici
                              si daca este sa se infunda ceva sunt injectoarele nu pistoanele

                              Comment


                              • #60
                                Crede-ti ca o sa-mi pot cumpara modelul acesta prin programul rabla?
                                Au astia vre-o limita(adica variante mai putin dotate sau motorizari mai slabe) daca cumperi
                                masina prin programul acesta?
                                Apropo,voi mai stiti ceva de acest program?Cand incepe anul acesta?Am inteles ca trebuie sa dai o mica spaga sa primesti un loc,e adevarat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google