Prestige 1.5 dCi 85 Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Scuze andreigann. Am citit gresit.

    Comment


    • #77
      careva cu Prestige ph2?
      http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

      Comment


      • #78
        am si eu unul din 2008 85 cp si sunt foarte multumit de el, motorul e super ok, eu vreau s ii fac o remapare, singurul lucru enervant e forma...al meu e break are 7 locuri, dar e mult mai stabil decat cel normal
        nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
        mazda 3 / logan 1.5 dc

        Comment


        • #79
          luna asta imi iua prestige de 85.... NEGRU... abea asteptam culoarea asta la logan....i-ash face ceva modificar... da nush de ce nu-mi vine..... as vrea sa-l las mai jos...ce ziceti?

          Comment


          • #80
            am si eu unul si sunt forte multumit prinde 200 km\h adica tot bordul

            Comment


            • #81
              ai reusit sa-i scoti limitarea electronica, sau erai in cadere libera...?

              Comment


              • #82
                Buna!! Astept pareri despre costurile de intretzinere si piese care se defecteaza mai des la varianta dci 85 cp..La cate turatzii intra turbina?E cu geometrie variabila?

                Comment


                • #83
                  la mine intra turbina undeva la peste 2.300 te ture iar la intretinere e un pic mai scump ca la benzinar. am deja 61000 de km si nu sa defectat nimik daca mergi cum trebuie si motorina buna nu se strica asa de repede

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by CRISTYY View Post
                    am si eu unul si sunt forte multumit prinde 200 km\h adica tot bordul
                    Ce i-ai facut ? i-ai scos limitarea ?sau e remapat?

                    Comment


                    • #85
                      Salutari , am si eu o intrebare , ce reprezinta aceasta piesa? Va multumesc.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #86
                        Asta ma intreb si eu mereu ? ce poate fi acel "buton"?

                        Comment


                        • #87
                          Am gasit dupa vreo 1 si 43 de minute de cautare . Uite aici link pe forum : http://www.loganclub.ro/forum/-t2090p4.html .

                          Comment


                          • #88
                            Si mie imi scoate un sunet ciudat ...dupa ce opresc motorul ,dar nu stiu de ce ....si am observat ca face mai ales la acceleratii mai "violente" !de la ce poate fi ?am decat 22.000 km cu masina pana acum !

                            Comment


                            • #89
                              Este normal sa scoata sunet dupa ce este oprit motorul. Nu are nimic.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Nimeni View Post
                                Este normal sa scoata sunet dupa ce este oprit motorul. Nu are nimic.
                                mersi multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google