LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are si fabrica stocuri, si poate gasesc acolo unul.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Intrebare : Toate modele de Kiss FM au spoiler fata MCV sau doar cele de prestige adica cu motorizare de 85 HP?
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Toate. Am un prieten care si-a luat in iarna un dci de 85cp kiss si a venit cu bara fata mcv
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          Toate. Am un prieten care si-a luat in iarna un dci de 85cp kiss si a venit cu bara fata mcv
          gresit.. Doar kiss-urile de 85Cp au bara de MCV in fata. Restul au bara normala.

          Comment


          • ASa stiu si eu.. ) Dar bubu_vasile sa exprimat gresit adica cel putin exemplul la dat gresit. A spus toate.. Si a dat exemplu un motort de 85 CP. Sa vedem poate ne lamureste andrei
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Deci: kiss de 8v am vazut la cineva cu aceeasi bara, dci 85cai idem, 16v la fel ... Scuzati-ma, dar mai ramane doar 2 variante (minoritare) care este .
              mea culpa: APROAPE TOATE
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Kiss FM 1,6 16v nu exista, iar bara de MCV se pune numai pe motorizarile dCi, indiferent de versiune.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Originally posted by andrei View Post
                  Kiss FM 1,6 16v nu exista, iar bara de MCV se pune numai pe motorizarile dCi, indiferent de versiune.
                  Aha deci bara se pune in functie de motorizare mai mult nu de versiune na mersi.. Deci sa nu ma apuc sa fac scandal in caz.. Ca nu imi apare cu bara de MCV
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Stai linistit ca nu pleaca din fabrica nici un dCi fara bara de MCV.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • sal

                      Sunt nou pe aici , mi-am lut acum o luna un logan kiss si sunt f multumit de el are un interior mult mai marfa decat cel obisnuit
                      LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

                      Comment


                      • Cum Am Luat Kiss-ul

                        Dupa ce am fost la SKODA pentru o OCTAVIA II 1.9 tdi care s-a urcat la 18500 euro, cu credit auto pe 7 ani mai trebuia sa dau dobanda bancii inca o masina(18.000) si o rata de 1670/ luna, m- am infuriat si m- am dus la LION, m-am asezat in fata primului dealer liber si i- am cerut cea mai ieftina masina cu ABS, AIR-BAG-uri, clima, faruri de ceata, mp3, diesel 1.5 dci- 85 CP. La inceput a incercat sa ma convinga de variantele pe benzina- nu a mers si cu oferta de + 500 euro cadou daca o iau in mai( si era miercuri 28 mai). Din start mi- a oferi LOGAN KISS FM 1.5 DCI 85 CP. Joi am mers cu sotia, am facut actele, vineri s-a semnat contractul de credit cu banca si pentru ca am vrut argintie ne- spus ca mai trebuie sa asteptam pana la maxim 10 zile lucratoare, care au fost de fapt 2- marti 3 iunie pe la 13 ne-a sunat ca daca venim dupa ea o putem lua. In ce priveste ratele, ele sunt de 1060/luna inclus CASCO, pe 4 ani fara avans.
                        Sunt multumit, sare nu glumeste.

                        Comment


                        • Am cumparat si eu de o saptamana un Kiss si sunt foarte multumit. Am jenti de aluminiu, singura problema ar fi ca am un consum atestat de calculatorul de bord de 9,4%, care ma sperie, e drept in oras, e vorba de Sibiu, unde 50 km/ora e viteza medie. In rest e super, are tot ce vreau. MP3-ul merge multumitor, iar pneurile sunt Continental. Intrebarea mea este: la iarna ce pneuri sa pun si daca e nevoie sa fie toate sau doar pe fata?
                          Apoi, in curbe cu ce viteza se poate intra 90 - 100?
                          In rest sunt bucuros ca fac parte din familia Loganistilor.
                          La mai mare si sa auzim numai de bine.

                          Comment


                          • Stai linistit, consumul o sa scada treptat iar pana termini rodajul, revine la valorile normale.

                            Comment


                            • E unul din putinele Kiss FM-uri cu jante de aliaj. Asa era masina, configurata, nu? Ai gasit-o pe stoc?
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Daca optezi pentru jante de 300 euro, ti-o aduce cu jante. Pe mine m-a intrebat daca vreau ceva in plus fata de obtiuni. Jantele mi s-au parut cam scumpe pt. Modelul oferit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google