Laureate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru casetofon si bricheta exista o singura siguranta. verific-o...eu am o alta problema, dar tampita, la bricheta..si n-o folosesc des, dar de fiecare data cand am folosit-o, cand se incalzea, sarea prin masina )))))) prima data m-am speriat tare...dar in 5 an creed ca am folosit-o de 4-5 ori
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • salut

      si cum pot sa gasesc siguranta ? care este ? ca sa nu ma apuc sa le scot pe toate.

      Comment


      • cu o lampa de control de 12 volti cu contactu pus le verifici pe toate si care e arsa o schimbi cu una de aceasi valoare,cel mai simplu

        Comment


        • Pe cutia capacul de sigurante iti arata pozitia la casetofon, si ai si in cartea masinii. e de 20 A parca, o schimbi si totul revine la normal.
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • am si eu un laureat si astazi mi sa rupt curea accesorii

            vreau sa intreb daca e nevoe sa umblu la distributie
            Last edited by maduta; 10 January 2011, 20:07. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Stai linistit, nu-i nici o legatura cu distributia. Schimba cureaua si da-i talpa. Bafta!

              Comment


              • poi de ce s-a rupt? cati km ai ? cati ani ? poate trebuia sa o schimbi ( si distributia si schimba o data cu aceasta )
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • da mai multe detalii an fabricatie,numar de km,cu AC sau fara ,in mod normal nu se umbla la distributie pentru curea accesorii rupta

                  Comment


                  • Multumesc pentru informatii

                    Comment


                    • salutare...la laureatul meu cum ii facut pentru export nu am proiectoare si vreau sa ii pun proiectoare...intrebarea mea ii daca am cablaju tras plus releu si siguranta? sa stiu cumpar numai proiectoarele si suportu sau si restu...pe la ce pret gasesc proiectoare valeo?

                      Comment


                      • Laureate fara proiectoare? Esti sigur ca e Laureate si nu alta versiune? Stiam ca erau in dotarea standard pentru acest model, cel putin in 2008 cand mi-am cumparat eu masina.
                        http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

                        Comment


                        • Esti sigur ca este Laureate ?
                          De unde stii ca este pentru export si ce an este masina ?

                          Comment


                          • sa mai discutat despre asta si la pag 9...ii laureate, are toate dotarile pe care la are un laureate mai putin AC si proiectoare care la modelele pentru export is la optionale...posibil sa sa fi avut proiectoare pentru ca o fost lovita fata si o fost schimbata si bara si nu or' mai fost puse proiectoare posibil nu stiu...acuma mi-am cumparat proiectoare si suporti si nu stiu daca am cablaju...

                            is sigur ca ii Laureate masina ii din 2006 oct
                            Last edited by Catalin88; 15 September 2011, 14:59. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Deci pentru export Laureate este mai slab dotata decat pentru Romania... e cel putin interesanta afirmatia asta. Din cate stiu Laureate fara proiectoare si aer conditionat se vindea in Romania sub numele de Preferance.
                              http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

                              Comment


                              • Preferance are scaun reglabil pe inaltime si lombar? are trei tetiere pe spate? are oglinzi electrice? are CB? si mai stiu io ce....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google