aer conditionat montat ulterior.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by iashca View Post
    Si ca sa o luam altfel: climatizarea electronica este un AC automatizat Climatizarea iti face temperatura dorita indiferent de cea de afara. Si cum acum afara dimineata e frig si eu vreau 23 de grade in masina, ghici: baga si caldura.Climatizarea este mult mai buna, cel putin la capitolul confort. Daca vrei 22 grade constant, setezi temperatura si gata. Daca ti se aburesc geamurile, apesi un buton si incepe sa bage aer pe unde trebuie si cat trebuie si la ce temperatura trebuie ca sa-ti dezabureasca geamurile. E mult mai confortabil sa apesi pe un buton si de restul sa se ocupe electronica climatizarii.
    Multumesc!
    sigpic
    !

    Comment


    • #62
      Pana la urma a montat cineva A/C pe logan? Are probleme? Face fatza instalatia?
      Logan Berlina 1.5 DCi 65 CP - Preferance 26 OCT. 2006 sigpic

      Comment


      • #63
        1000 de euro, nu stiu daca se merita, ulterior daca o sa vrei sa vinzi masina, cat mai recuperezi din ei?

        Comment


        • #64
          Originally posted by culaurentiu View Post
          Face fatza instalatia?
          Normal ca face fata, ca se presupune ca se monteaza instalatia originala.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #65
            Salut!
            la fosta masina am vrut sa montez aer conditionat(matiz);cei de la service mi-au spus ca ar fii in jur de 1000-1200 e ,dar ca nu merita; de recuperat nu mi-as fii recuperat banii. Asa mi-am luat logan.

            Comment


            • #66
              Acum un an jumatate cand aveam Preference am vrut si eu sa montez ac pe el . Gasisem o firma in Pitesti care monta cu 500 euro . Da un search pe net cu 'montaj ac 'poate ajuta . Eu parca asa i-am gasit .
              B -X X - DDF x 2

              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

              Comment


              • #67
                Continuare aici
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google