Proiectoare Cu Suport Pt. Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cei care au montat proiectoare pe ph2 va rog sa postati pasii operatiunii si poate ceva poze in timpul montajului sau chiar si dupa ce au fost montate. Sunt curios si vreau sa-mi montez si eu, ce anume trebuie sa cumpar.. suportii cum se prind?/ se potrivesc suportii de ph1??

    Comment


    • #32
      am cumparat totul, proiectoare valeo, suporti, ornamente, cablaj, insa am nevoie de Putin ajutor din partea voastra, dupa CE decupez bara, in CE se print suportii? suruburi? bara nedecupata are pe spate urechile de fixare a suportilor? va rog...

      nu am gasit ajutor mare aici insa m-am descurcat singurel, montat astazi proiectoare pe ph2. stunt trasate pe spatele barii zonele under se decupeaza, trasate ca niste zgarieturi de ac, foarte subtire, EU am ingrosat cu marker inainte de a decupa cu in pistol de lipit. Mondat proiectoare pe suport , cu cate doua suruburi de 6mm cu piulite autoblocante apoi montat ansamblul pe cele 4 mustati ale barii si blocate cu care in holsurub. sunt super multumit de resultat. mai am conexiunea electrica si gata.
      Last edited by terran75; 20 January 2014, 19:02. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #34
        salut

        pana la urma am reusit sa montez proiectoare pe masina mea, a fost putin greu da m.am descurcat, majoritatea interventiilor le.am facut cu pistolul de lipit de la taiatul gauri la santurile pentru ornament ... scuzati de calitetea pozelor a fost setat aparatul pe rezolutie mica
        Attached Files

        Comment


        • #35
          buna ziua , am si eu o bara la fel , dupa un accident , cei de la asigurari mi-au adus o bara cu gauri de proiectoare , dar eu nu aveam inainte ( au gresit ) . In urma ca au fost nesimtiti si am stat foarte mult si aveam nevoie de masina , am acceptat asa si am ramas cu bara cu gauri de proiectoare si se vede foarte urat. Problema pe care o am este ca nu stiu exact ce fel de suporti imi trebuie pentru proiectoare ... Stiu ca imi trebuie : Proiectoarele , Acele ornamente din exterior , dar nustiu care sunt suportii de prindere a proiectoarelor din interior , ma puteti ajuta va rog frumos cum o poza cu acei suporti de prindere ? va rog frumos . Va multumesc frumos si scuzati-mi povestea . O zi frumoasa va doresc .
          Aceasta este bara de pe masina mea exact asa ( gaurita ) : http://www.image-share.com/ijpg-3248-225.html
          Last edited by ciripan; 26 May 2016, 15:19.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google