Proiectoare Cu Suport Pt. Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proiectoare Cu Suport Pt. Logan Facelift

    buna,
    stie careva de unde as putea cumpara suportii de proiectoare pt. logan facelift?

  • #2
    am vazut eu pe un forum concurent chiar azi un anunt. cerea 70 lei, nu mai stiu, set sau bucata
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      de la reprezentanta.dar nu cumva difera spilerul de la cel cu proiectoare la cel fara?eu cred ca da,dar nu sunt sigur.
      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

      Comment


      • #4
        nu difera. se taie cu un cutter portiunea de la proiectoare de pe spoilerul fara suporti, si se pun suportii.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          bine ar fi.dar eu totusi cred ca difera.ca nu e ca la logan,unde se decupeaza doar cercul unde vine proiectorul.trebuie decupat tot,si vine un ornament de plastic peste,care are in mijloc gaura de proiector.deci raman tot pe ideea mea,ca difera.am sa aflu marti,cand merg la munca.
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • #6
            si o sa iti zica astia de la sicaro ca nu se poate. dar ei habar nu au de multe. decupezi toata portiunea aia de pe spoiler, si pui in loc capacul ala negru. si de capac prinzi proiectorul...ce e asa greu?! mai vrea un baiat din brasov sa isi puna proiectoare ca nu a putut sa si le puna din fabrica
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              si capacul "ala negru" se prinde de bara cum? ca din cate vad in dialogys are niste cleme de fixare, iar bara fara proiectoare nu are acele cleme. poate se lipeste! in dulcele stil romanesc ar merge.

              Comment


              • #8
                m-am interesat.exista doua bari diferite pentru logan ph2.cu proiectoare,si fara proiectoare.daca decupezi spoilerul nu ai cum sa prinzi ornamentul ala.si cred ca proiectorul nu se prinde de ornament,ci de spoiler.s-ar putea sa decupeze degeaba spoilerul si sa nu ai cum sa prinzi proiectorul.sunt coduri diferite pentru bari.dar.....daca voi puteti sa-l prindeti.....foarte bine
                Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                Comment


                • #9
                  nu stiu

                  unde pot gasi suporti proiectoare?
                  daca nu gasesc vand proiectoarele 2 la pret de 1
                  adica 1,5 mil

                  am proiectoare de solenza (am avut un prieten darnic).....suportii nu se potrivesc la logan,cine ma poate sfatui?daca nu ramane valabila oferta
                  proiectoarele sunt originale valeo dar sunt folosite
                  Last edited by paname; 16 August 2009, 04:00. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    mda.. si eu sunt in cautare de niste suporti de proiectoare.. dar de MCV.. daca are cineva, sa ma anunte si pe mine, si eventual sa specifice si un pret...
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • #11
                      Luni astept sa imi aduca cei de la reprezentanta suportii de proiectoare si le voi monta,trebuia taiate niste gauri in bara ca sa intre clemele de la plasticele care vin pe bara.Si am vosit plasticele in aceiasi culoare cu grila.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        un pret , ceva ?
                        b 89 plk

                        Comment


                        • #13
                          Vreo 35ron bucata pt cele din poze iar alea care vin pe proiector vreo 42 de lei si trebuie si niste suruburi pe acolo ,cleme de fixare.

                          Comment


                          • #14
                            salut

                            mai ai suporti pentru proiectoare la solenza eu am suporti de logan si nu se potrivesc la solenza

                            Originally posted by paname View Post
                            unde pot gasi suporti proiectoare?
                            daca nu gasesc vand proiectoarele 2 la pret de 1
                            adica 1,5 mil

                            am proiectoare de solenza (am avut un prieten darnic).....suportii nu se potrivesc la logan,cine ma poate sfatui?daca nu ramane valabila oferta
                            proiectoarele sunt originale valeo dar sunt folosite
                            am eu suporti de logan dak doresti facem schimb mii dai pe aia de solenza si dau de logan
                            Last edited by aduttzu; 16 January 2010, 01:47. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Salutare !
                              Pana la urma unde se gasesc de cumparat suportii astia de proiectoare pt. Ph.2 din poza de mai sus ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google