Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cd -ul e 180 euro si mp3 +50, adica 230....la banii astia iti iei ce scula vrei....
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • am auzit de la un lucrator al dealerului, ca vand proprietarii de loganuri, lucrez si la o firma care are printre altele si departament de auto alarme, scule audio si jucarii care unii le vad doar in reviste, poate stia cineva cu cat se vinde mp3-ul, ca eu am cd simplu. Daca imi iau imi pun subufer muma de scula iar ca scula un rack cu i-pod, jucarii, dar nu investesc inca.

      Comment


      • Cred ca ai fost baut cand ai scris ca n-am inteles nimic ))).

        Comment


        • Aceeasi parere si eu ... desi am incercat sa inteleg si am citit de 3 ori......
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • Inca se mai simt aburii de alcool...Cred ca e Stalinskaya.

            Comment


            • am un Laureat 1.6mpi ,si am 2 cabluri sub scaune ce rol au aceste cabluri? poate sami spuna cineva!

              Comment


              • poate sa aibe rolul pt airbegurile laterale sau cine stie poate pt altceva

                Comment


                • cabluri pentru airbeguri laterale....cablaje.....iti poti pune ulterior acele airbeguri
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • precablaj pt airbag-urile laterale? ..... interestring

                    Comment


                    • Da......subiectul a mai fost fiscutat pe alt topic ... si cineva din inerior a zis ca pentru asta sunt....adica sunt cam inutile....daca nu ti-ai pus optiune din fabrica nu iti mai pui separat.....
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • Pentru airbag-uri sunt.... iar ca sa-ti pui "pungi" trebuie sa schimbi scaunele, nu?!

                        Comment


                        • Pai teoretic asa trebuie sa schimbi scaunele ..

                          Comment


                          • Originally posted by juann View Post
                            Astazi la dealer am vrut sa comand un preference cu proiectoare ceata ca optional iar agentul de vinzari mi-a zis ca nu e posibil si ca aceste proiectoare le pot monta ulterior. Mai mult mi-a zsi ca nici nu poate sa faca comanda la logan si ca ma va contacta el ulterior. Are cineva idee daca este o problema la dacia sau cu dealerul la care am fost (nu dau nume ca sa nu fac reclama).
                            Eu am comandat un preferance cu proiectoare de ceata optional si au fost montate in fabrica. Pot spune ca masina arata bine sunt multumit ce calitatea ei iar una din surprizele placute este CD-ul auto care se aude mult mai bine fata de cele de la modelul anterior.

                            Daca nu aparea PH2 eu nu imi cuparam logan stiam ca e o masina buna, fiabila dar cum arata la exterior si interior, nu puteam sa trec peste, masina chiar ara super bine.
                            Last edited by Hemstockk; 18 August 2009, 11:21. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Era retorica intrebarea...

                              Comment


                              • Maine ma duc sa`mi ridic si eu masina din showroom...Logan F2 Laureate 1.4 MPI.Mi se pare mai interesant modelul asta nou.Eram sceptic acum 2 ani cand si`a luat sora mea tot Laureate.Nu prea`mi placea.S`au schimbat mai multe la ea si m`a facut s`o cumpar cu toate ca eram `chitit` pe un Bmw 320 d din 2000 cu 125 000 km.
                                Satisfac blonde pe gume Turbo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google