Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataLiNNN View Post
    andu4friends
    Ce ai tu in avatar nu par a fii stock,I am right?
    Pai sunt farurile originale.

    Comment


    • se referea la becuri..ai cumva philips x-treme vision...?

      Comment


      • Originally posted by Loganu View Post
        se referea la becuri..ai cumva philips x-treme vision...?
        ) scuze nu cunosteam temenul de stock . in poza nu sunt becuri philips sunt alta marca dar sunt blue vision. Ieri mi-am pus philips blue vision le-am luat din carrefour 98 lei parca amandoua.Cele din poza no name nu ma tineau prea mult, cam 2-3 luni si la urma ramaneam fara faza mica ;)) sper sa tina mai mult philipsurile.

        am avut si pe proiectoare blue vision dar aceiasi problema..nu rezista prea mult.
        Last edited by andu4friends; 13 April 2010, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • eu le am cam de 2 ani si nici pe dracu nu au

          Comment


          • Originally posted by Loganu View Post
            eu le am cam de 2 ani si nici pe dracu nu au
            philips? sau chinezesti?

            Comment


            • philips ... hai sa nu mai facem off-topic pe aici ca ne arde un moderator
              PS : Numai da quote...se intelege ca raspunzi la cineva

              Comment


              • Revin ...

                Am ridicat in sfarsit masina, si am rasuflat usurat. A venit cu pneuri Continental, a venit cu filtru de polen, a venit cu suport pentru ochelari si deasemenea a venit cu fustita (sau cum naiba s-o numi ) la bara din fata. Si bineinteles ca nu are motorizarea inscriptionata pe usa portbagajului, masina fiind fabricata la sfarsitul lui decembrie 2009. Bateria este de 60 Ah.
                Ca sa va convingeti pun si vreo 2 poze
                Attached Files
                Last edited by gigelgicuta; 18 April 2010, 00:41.

                Comment


                • Ce frumoasa e .Primele impresii?
                  Fa-i topic special la My Ride
                  Sa inteleg ca cu ce ti-a venit tie ( filtru polen,prelungirea la bara fata ) vin pe toate masinile?

                  Comment


                  • In privinta filtrului de polen nu a stiut sa imi zica nimeni daca asa e la toate, dar in privinta prelungirii de la bara din fata se pare ca vine numai la motorizarea de 1.2.

                    Comment


                    • Of, si chiar imi placea.
                      Acum parca regret ca nu am luat 1.2
                      Oricum sa o stapanesti sanatos si sa faci cu ea cati km ti-ai propus!

                      Comment


                      • Pe mine ma mira scepticismul multora in privinta motorului de 1.2. Isi face treaba cel putin la fel de bine ca cel de 1.4 la un consum mai mic. Dar in fine e alegerea fiecaruia.

                        Mersi mult si bafta si tie cu viitoare achizitie.

                        Comment


                        • Mersi.Nu mai am rabdare insa

                          Comment


                          • confirm ca am si eu acea fustita la ambiance dar mai am si o aparatoare de noroi stanga dreapta la rotile spate asta pe interiorul aripii sa zic.cum te uiti la roata spate in dreapta pe interior.e din plastic.
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • micutzu666 decat pe spate le ai?
                              Ca asa m-am uitat sub un Laureate in showroom si era la fel

                              Comment


                              • confirm si eu acele aparatori (am uitat sa le mentionez )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google